Harry Maguire otrzymał listy z pogróżkami. "W twoim domu jest bomba"

Piłka nożna
fot. PAP
Harry Maguire.

Kapitan Manchesteru United Harry Maguire otrzymał wiadomość, z której wynikało, że w jego domu znajduje się bomba. Sprawa została zgłoszona policji, a śledczy nie znaleźli w posiadłości piłkarza żadnych podejrzanych przedmiotów. "Priorytetem Harry'ego jest bezpieczeństwo jego rodziny i wszystkich wokół" - powiedział rzecznik Maguire'a.

Zagrożenie atakiem bombowym zostało zgłoszone oddziałowi policji w Cheshire, w związku z czym śledczy przeszukali mieszkanie Harry'ego Maguire w czwartek po południu. Na szczęście nie znaleziono w nim żadnych niebezpiecznych przedmiotów.

 

Kapitan Manchesteru United mieszka z narzeczoną Fern Hawkins oraz dwójką małych dzieci.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje dziecko Cristiano Ronaldo

 

"W ciągu ostatnich 24 godzin Harry otrzymał pogróżki godzące w bezpieczeństwo jego rodziny. Zgłosiliśmy sprawę policji, ponieważ bezpieczeństwo wszystkich osób wokół Harry'ego jest priorytetem" - powiedział rzecznik reprezentujący interesy piłkarza.

 

Oświadczenie wydali również przedstawiciele policji.

 

"W środę 20 kwietnia oddział policji w Cheshire został wezwany do sprawdzenia zagrożenia bombowego w rejonie Wilmslow. Nie zarządzono ewakuacji, jednak ze względów bezpieczeństwa dzień później saperzy przeszukali ogród i teren wokół posesji piłkarza w towarzystwie psów tropiących. Nie znaleziono żadnych niebezpiecznych przedmiotów, a śledztwo cały czas jest w toku. Na razie nie zatrzymano również żadnych podejrzanych" - napisano w oświadczeniu służb.

 

ZOBACZ TAKŻE: Manchester United złożył kondolencje Cristiano Ronaldo. "Twój ból jest naszym bólem"

 

Harry Maguire jest w ostatnim czasie bardzo krytykowany za swoją grę w ekipie "Czerwonych Diabłów". Zawodnik będzie przygotowywał się w normalny sposób do sobotniego meczu przeciwko Arsenalowi. Spotkanie to może okazać się decydujące w kontekście walki o pierwszą czwórkę Premier League, ponieważ "Kanonierzy" zajmują obecnie 5. miejsce i mają taki sam dorobek punktowy jak plasujący się lokatę wyżej Tottenham. Z kolei Manchester United zajmuje 6. miejsce ze stratą 3 punktów do londyńczyków. Do końca sezonu pozostało 6 kolejek.

Adam Łuczka/Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.