Magazyn #7Strefa: Transmisja TV i stream online

Siatkówka
fot. Polsat Sport

Przed nami kolejny odcinek magazynu siatkarskiego #7Strefa. W Tauron Lidze i PlusLidze coraz bliżej ostatecznych rozstrzygnięć. Decydująca faza ligowa na polskich parkietach będzie głównym tematem programu. Magazyn #7strefa w piątek od godziny 16.00 w Polsacie Sport, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

Gośćmi Marka Magiery będą: eksperci Polsatu Sport Dorota Świeniewicz i Maciej Jarosz oraz Kamil Składowski – Dyrektor Działu Komunikacji Polskiej Ligi Siatkówki SA.

 

Zobacz także: Kiedy mecze reprezentacji siatkarzy? Znamy kalendarz kadry na 2022 rok

 

Głównym tematem programu będzie decydująca faza sezonu w polskich ligach siatkarskich. W finale Tauron Ligi Grupa Azoty Chemik Police zmierzy się z Developresem Bella Dolina Rzeszów. W rywalizacji o trzecie miejsce będziemy świadkami derbowego starcia ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani Łódź. W obu przypadkach rywalizacja toczyć się będzie do trzech zwycięstw.

 

W PlusLidze poznaliśmy już pierwszego finalistę. Jastrzębski Węgiel pokonał w dwóch meczach (3:0, 3:0) PGE Skrę Bełchatów. Drugiego uczestnika finału wyłoni trzecie spotkanie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron CMC Warta Zawiercie, które zostanie rozegrane w sobotę 30 kwietnia w Kędzierzynie-Koźlu.

 

W programie nie zabraknie również tematów reprezentacyjnych. Wrócimy do spraw powołań, porozmawiamy też o organizacji mistrzostw świata w Polsce.

 

Magazyn #7strefa w piątek 29 kwietnia od godziny 16.00 w Polsacie Sport, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.