Rozgrzewka przed Pucharem Świata. Aleksandra Mirosław podejmuje Wyzwanie Mistrza!

Inne
fot. Polsat Sport

Jako dziecko pasjonowały ją służby specjalne, dlatego zaproszenie do programu Wyzwanie Mistrza przyjęła bez najmniejszego zawahania. Obawiała się tylko jednego - baletu lub tańca. Wyzwanie rzucone przez dwukrotnego mistrza świata okazało się jednak zupełnie inne. Tym razem to Aleksandra Mirosław, rekordzistka świata we wspinaczce na czas, podjęła #WyzwanieMistrza.

Za kilka dni przed dwukrotną mistrzynią świata i Europy pierwsze poważne wyzwanie w tym sezonie - zawody Pucharu Świata w Seulu. Celem nadrzędnym są igrzyska olimpijskie w Paryżu. W Tokio była czwarta we wspinaczkowym wieloboju, ale podczas igrzysk w Paryżu jej koronna konkurencja - wspinaczka na szybkość będzie rozgrywana osobno. To w niej jest aktualną rekordzistką świata i nie ukrywa, że marzy o medalu. I jest na bardzo dobrej drodze ku niemu...


Niejako na rozgrzewkę zdecydowała się podjąć #WyzwanieMistrza rzucone przez siatkarza Piotra Nowakowskiego. Co ciekawe i Ola, i Piotrek mają identyczną liczbę tytułów mistrzów świata - po dwa i jedno mistrzostwo Europy. Czy umiejętności siatkarskie reprezentantki Polski we wspinaczce na czas okażą się wystarczające, by sprostać wyzwaniu Nowakowskiego? Odpowiedź w najnowszym odcinku programu Interii i Polsatu Sport.


W rozmowie poprzedzającej wyzwanie mistrzyni świata mówi m.in. o swojej fascynacji służbami specjalnymi, służbie w wojsku, treningach w jednostce straży pożarnej i... wyższości Batmana nad Supermanem. Oglądajcie koniecznie!

 

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.