Kuriozalna sytuacja! Real Saragossa zrezygnował z piłkarza po jego wpisie z 2013 roku

Piłka nożna
fot. Cyfrasport
W Hiszpanii doszło do kuriozalnej sytuacji.

Do kuriozalnej sytuacji doszło w Hiszpanii. Bramkarz Gaizka Campos był już gotowy parafować umowę z klubem Real Saragossa, ale kibice tego zespołu przypomnieli włodarzom o jego wpisie w mediach społecznościowych sprzed lat. Na tej podstawie postanowiono... zrezygnować z transferu.

Campos to 25-letni bramkarz, który ostatnio reprezentował Celtę Vigo. Był już dogadany w sprawie przenosin do Realu Saragossa, ale wówczas fani tego klubu przypomnieli, jak golkiper w 2013 roku pisał obraźliwe komentarze pod adresem swojego niedoszłego pracodawcy. Sam zainteresowany błyskawicznie usunął tamten wpis, lecz na marne.

 

ZOBACZ TAKŻE: Paweł Wszołek ponownie piłkarzem Legii Warszawa

 

Klub szybko przeanalizował sytuację i w opublikowanym w środę wieczór oświadczeniu przyznał, że rezygnuje z transferu.

 

"Po dogłębnej refleksji w środowe popołudnie, Real Saragossa podjął trudną decyzję o niepodpisywaniu kontraktu z Gaizką Camposem. Nie była to łatwa decyzja, ale jednym z fundamentów naszego klubu jest szanowanie naszej historii i kibiców. Mamy obwiązek być temu wiernym.

 

Klub rozumie, że publikacje, jakie pojawiły się w mediach społecznościowych w 2013 roku były wynikiem błędów młodości, które nie znajdują odzwierciedlenia na obecnej osobowości i profesjonalizmie zawodnika. Zdajemy sobie jednak sprawę, że presja z jaką musiałby się zmierzyć w naszym klubie, nie pozwoliłaby mu na dalszy rozwój.

 

Mimo tych niefortunnych okoliczności, klub życzy Gaizce wszystkiego najlepszego w dalszej karierze" - napisano w oświadczeniu.

 

 

Campos pozostaje bez klubu. Na ten moment nie wiadomo, kto będzie jego następnym pracodawcą.

Krystian Natoński/Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.