Koniec nietypowego związku. Były mistrz świata rzucony przez jedną ze swoich 2 dziewczyn

Sporty walki

David Haye, były mistrz świata organizacji WBA w kategorii ciężkiej oraz WBC, WBA i WBO w kategorii junior ciężkiej, został rzucony przez swoją partnerkę. Powodem rozstania był... wakacyjny wyjazd pięściarza z jego drugą dziewczyną. "Haymaker" przez wiele miesięcy żył bowiem w poliamorycznym związku.

Brytyjczyk od dłuższego czasu związany był z dwiema kobietami. Una Healy i Sian Rose zapewniały, że akceptują tę nietypową relację. Cała trójka była regularnie widywana na imprezach, wspólnie wyjeżdżali też na wakacje. I to właśnie wczasy były powodem rozstania Davida Haye'a z jedną z partnerek. Choć pięściarz jeszcze w walentynki zapewniał o dozgonnej miłości do obu kobiet, zimowy urlop na Kostaryce spędził wyłącznie z Sian Rose.

 

ZOBACZ TAKŻE: David Haye wraca na ring po trzyletniej przerwie

 

"Cała sytuacja wywołała u niej mętlik w głowie. Una postanowiła odpocząć od tej relacji. Priorytetem zawsze są dla niej jej dzieci, więc skoro David i Sian są daleko, a polecieli tam bez niej, ona woli teraz skupić się na swojej rodzinie" - podał "The Sun".

 

Internauci zwrócili uwagę, że Una usunęła ze swoich mediów społecznościowych wszystkie zdjęcia, na których była z Haye'em i Rose. Sam pięściarz na razie nie odniósł się do ostatnich wydarzeń.

RI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.