Legia zremisowała z FC Koeln w sparingu

Drugiego gola dla Legii zdobył Helio Pinto / fot. Legia Warszawa

Piłkarze Legii Warszawa zremisowali z drugoligowym niemieckim FC Koeln 2:2 (1:1) w swoim drugim sparingu rozegranym na zgrupowaniu w tureckiej miejscowości Belek. W niedzielę podopieczni Henninga Berga przegrali z rosyjskim Tomem Tomsk 1:3.

W czwartek wyrównującego gola dla Legii strzelił w 90. minucie z rzutu wolnego Portugalczyk Helio Pinto. W zespole z Kolonii w pierwszej połowie wystąpili Sławomir Peszko i Adam Matuszczyk.

Legia Warszawa - FC Koeln 2:2 (1:1).

Bramki: dla Legii - Henrik Ojamaa (16), Helio Pinto (90); dla FC Koeln - Marcel Risse (22-karny), Maurice Exslager (55).

Skład Legii: Dusan Kuciak (46. Konrad Jałocha) - Bartosz Bereszyński (80. Łukasz Broź), Jakub Rzeźniczak (80. Alan), Inaki Astiz (46. Dossa Junior), Tomasz Brzyski (46. Jakub Wawrzyniak) - Michał Kucharczyk (67. Guilherme), Ivica Vrdoljak (67. Helio Pinto), Tomasz Jodłowiec (46. Daniel Łukasik), Miroslav Radovic (76. Jakub Arak), Raphael Augusto (80. Aleksander Jagiełło) - Henrik Ojamaa (46. Patryk Mikita).