Niedziela z Polsatem Sport - transmisje i komentatorzy
To będzie niedziela sportowych emocji na antenach Polsatu. Wystartuje sezon Formuły 1. Dla fanów futbolu mamy mecze ligi polskiej, holenderskiej i rosyjskiej. Odwiedzimy tenisowe korty w Indian Wells oraz parkiety siatkarskie, koszykarskie i piłki ręcznej. I wreszcie kolejne wydanie Cafe Futbol z udziałem Jana Tomaszewskiego i Macieja Sawickiego.
Oto nasze propozycje.
NIEDZIELA
BOKS
Gala boksu zawodowego
Tomasz Adamek - Wiaczesław Głazkow godz. 1:00 (Polsat Sport)
studio: Paweł Wójcik, Robert Małolepszy, Albert Sosnowski i Przemysław Saleta
komentuje: Janusz Pindera
SPORTY WALKI
KSW 26 News godz. 00:55 (Polsat Sport)
PIŁKA NOŻNA
magazyn – CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport)
prowadzący: Roman Kołtoń
goście: Jan Tomaszewski, Maciej Sawicki i Wojciech Kowalczyk
T-Mobile Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Wisła Kraków godz. 12:50 (Polsat Sport Extra)
komentują: Piotr Przybysz i Dariusz Dziekanowski
KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław godz. 15:20 (Polsat Sport Extra)
komentują: Marek Kleitz i Wojciech Kowalczyk
MAGAZYN – T-Mobile Ekstraklasy godz. 1:00 (Polsat Sport Extra)
Liga holenderska:
Vitesse - PSV Eindhoven. 7:05 (Polsat Sport News)
komentuje: Tomasz Włodarczyk
NAC Breda - Ajax Amsterdam godz. 9:05 (Polsat Sport News)
komentuje: Grzegorz Michalewski
SIATKÓWKA
Puchar Polski mężczyzn:
finał godz. 14:45 (Polsat Sport)
komentują: Tomasz Swędrowski i ToWojciech Drzyzga
Liga Mistrzyń w siatkówce:
mecz o 3. miejsce godz. 18:00 (Polsat Sport News)
komentuja: Marta Gula i Tomasz Wójtowicz
II półfinał Dinamo Kazań - Rabita Baku godz. 22:05 (Polsat Sport News)
komentuja: Przemysław Iwańczyk i Tomasz Wójtowicz
PIŁKA RĘCZNA:
Puchar Polski kobiet:
finał godz. 18:00 (Polsat Sport)
komentują: Szymon Rojek i Wojciech Nowiński
KOSZYKÓWKA
Tauron Basket Liga:
Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin godz. 19:45 (Polsat Sport News)
komentują: Adam Romański i Arkadiusz Miłoszewski
Tauron Basket Liga:
Asseco Gdynia – Stelmet Zielona Góra godz. 00:15 (Polsat Sport News)
komentują: Adam Romański i Arkadiusz Miłoszewski
TENIS
ATP Masters BNP Paribas Open Indian Wells
finał godz. 22:00 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Bohdan Tomaszewski i Tomasz Lorek
SPORTY MOTOROWE
Formuła 1 - GP Australii
wyścig godz. 6:00 (Polsat Sport)
studio: Włodzimierz Zientarski i Krystian Sobierajski
komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski
SPORTY ZIMOWE
Łyżwiarstwo szybkie
Essent ISU World Cup Speed Skating Final Heerenveen godz. 13:25 (Polsat Sport News)
komentuja: Marcin Lepa I Ewa Białkowska
ISU Short Track World Championship Montreal godz. 17:40 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Grzegorz Michalewski i Karolina Konopko
SPORTY WALKI
KSW 26 News godz. 23:25 (Polsat Sport)
NIEDZIELA
BOKS
Gala boksu zawodowego
Tomasz Adamek - Wiaczesław Głazkow godz. 1:00 (Polsat Sport)
studio: Paweł Wójcik, Robert Małolepszy, Albert Sosnowski i Przemysław Saleta
komentuje: Janusz Pindera
SPORTY WALKI
KSW 26 News godz. 00:55 (Polsat Sport)
PIŁKA NOŻNA
magazyn – CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport)
prowadzący: Roman Kołtoń
goście: Jan Tomaszewski, Maciej Sawicki i Wojciech Kowalczyk
T-Mobile Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Wisła Kraków godz. 12:50 (Polsat Sport Extra)
komentują: Piotr Przybysz i Dariusz Dziekanowski
KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław godz. 15:20 (Polsat Sport Extra)
komentują: Marek Kleitz i Wojciech Kowalczyk
MAGAZYN – T-Mobile Ekstraklasy godz. 1:00 (Polsat Sport Extra)
Liga holenderska:
Vitesse - PSV Eindhoven. 7:05 (Polsat Sport News)
komentuje: Tomasz Włodarczyk
NAC Breda - Ajax Amsterdam godz. 9:05 (Polsat Sport News)
komentuje: Grzegorz Michalewski
SIATKÓWKA
Puchar Polski mężczyzn:
finał godz. 14:45 (Polsat Sport)
komentują: Tomasz Swędrowski i ToWojciech Drzyzga
Liga Mistrzyń w siatkówce:
mecz o 3. miejsce godz. 18:00 (Polsat Sport News)
komentuja: Marta Gula i Tomasz Wójtowicz
II półfinał Dinamo Kazań - Rabita Baku godz. 22:05 (Polsat Sport News)
komentuja: Przemysław Iwańczyk i Tomasz Wójtowicz
PIŁKA RĘCZNA:
Puchar Polski kobiet:
finał godz. 18:00 (Polsat Sport)
komentują: Szymon Rojek i Wojciech Nowiński
KOSZYKÓWKA
Tauron Basket Liga:
Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin godz. 19:45 (Polsat Sport News)
komentują: Adam Romański i Arkadiusz Miłoszewski
Tauron Basket Liga:
Asseco Gdynia – Stelmet Zielona Góra godz. 00:15 (Polsat Sport News)
komentują: Adam Romański i Arkadiusz Miłoszewski
TENIS
ATP Masters BNP Paribas Open Indian Wells
finał godz. 22:00 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Bohdan Tomaszewski i Tomasz Lorek
SPORTY MOTOROWE
Formuła 1 - GP Australii
wyścig godz. 6:00 (Polsat Sport)
studio: Włodzimierz Zientarski i Krystian Sobierajski
komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski
SPORTY ZIMOWE
Łyżwiarstwo szybkie
Essent ISU World Cup Speed Skating Final Heerenveen godz. 13:25 (Polsat Sport News)
komentuja: Marcin Lepa I Ewa Białkowska
ISU Short Track World Championship Montreal godz. 17:40 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Grzegorz Michalewski i Karolina Konopko
SPORTY WALKI
KSW 26 News godz. 23:25 (Polsat Sport)
Komentarze