Gol Glika w jubileuszowym meczu

Kamil Glik zdobył bramkę w wygranym przez Torino meczu z Cagliari. Był to także jubileuszowy mecz dla Polaka. Było to dla niego setne spotkanie w barwach klubu.

Glik zdobył bramkę w 19 minucie. Polski stoper wykorzystał dobre dośrodkowanie Juana Manuela Sancheza Mino z rzutu rożnego. To był gol wyrównujący. Trafienie na 2:1 dla Torino zanotował Fabio Quagliarella.

Mistrz kraju Juventus pewnie pokonał u siebie Cesenę 3:0. Dwa gole strzelił Arturo Vidal, jednego dołożył Stephan Lichtsteiner.

Dużo emocji było w spotkaniu Napoli z Palermo. Po bramkach Kalidou Koulibaly'ego oraz Duvana Zapaty gospodarze prowadzili 2:0. Jeszcze przed przerwą goście wyrównali. Wszystko za sprawą Andrei Belottiego oraz Franco Vasqueza. W doliczonym czasie pierwszej części gola na 3:2 strzelił Jose Callejon. Jednak w drugich czterdziestu pięciu minutach Palermo ponownie wyrównało. Drugie trafienie na swoim koncie zapisał Belotti.

Dobrze zagrały także Inter oraz Roma. Ci pierwsi wygrali 2:0 z Atalantą (gole: Dani Osvaldo oraz Hernanes), a ci drudzy ograli Parmę 2:1 (gole: Adem Ljajic i Miralem Pjanic)