Występy kadrowiczów Nawałki. Błysk Lewandowskiego

Robert Lewandowski z Bayernu Monachium zdobył dwie bramki w spotkaniu ligowym z Hanoverem 96 (4:0) w weekend poprzedzający zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami eliminacyjnymi do mistrzostw Europy 2016 z Niemcami (11.10) i Szkocją (14.10).

Napastnik Bayernu trafił do siatki w szóstej i 38. minucie sobotniego spotkania i po siedmiu kolejkach niemieckiej Bundesligi ma na koncie cztery gole.

Występy kadrowiczów Nawałki w meczach swoich klubów:

bramkarze:
Artur Boruc (AFC Bournemouth) - 90 minut i żółta kartka w meczu z Bolton Wanderers (2:1)
Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn) - jego zespół gra w niedzielę z Chelsea Londyn
Łukasz Fabiański (Swansea City) - 90 minut w meczu z Newcastle United (2:2)

obrońcy:
Sebastian Boenisch (Bayer Leverkusen) - poza kadrą na mecz z SC Paderborn (2:2)
Thiago Cionek (Modena FC) - 90 minut i żółta kartka w meczu z Bari (1:1)
Kamil Glik (Torino FC) - jego zespół w niedzielę zagra z SSC Napoli
Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar) - liga rosyjska ma przerwę w rozgrywkach
Paweł Olkowski (FC Koeln) - 90 minut w meczu z Eintrachtem Frankfurt (2:3)
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) - od 68. minuty w meczu z Hamburgerem SV (0:1)
Łukasz Szukała (Steaua Bukareszt) - jego zespół w niedzielę zagra z Otelul Galati
Jakub Wawrzyniak (Amkar Perm) - liga rosyjska ma przerwę w rozgrywkach
Grzegorz Wojtkowiak (TSV Monachium) - do 87. minuty w meczu z VfR Aalen (0:2)

pomocnicy:
Kamil Grosicki (Stade Rennes) - do 70. minuty w meczu z RC Lens (2:0)
Grzegorz Krychowiak (Sevilla) - jego zespół gra w niedzielę z Deportivo La Coruna
Krzysztof Mączyński (Guizhou Renhe) - 90 minut w meczu z Guangzhou (0:1)
Maciej Rybus (Terek Grozny) - liga rosyjska ma przerwę w rozgrywkach
Waldemar Sobota (Club Brugge) - jego zespół gra w niedzielę ze Standardem Liege
Michał Kucharczyk (Legia Warszawa) - jego zespół w niedzielę gra z Piastem Gliwice
Tomasz Jodłowiec (Legia Warszawa) - jego zespół w niedzielę gra z Piastem Gliwice
Michał Żyro (Legia Warszawa) - jego zespół w niedzielę gra z Piastem Gliwice
Sebastian Mila (Śląsk Wrocław) - 90 minut w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała (2:2)
Filip Starzyński (Ruch Chorzów) - 90 minut w meczu z Górnikiem Zabrze (1:2)

napastnicy:
Robert Lewandowski (Bayern Monachium) - 90 minut i dwie bramki w meczu z Hanoverem 96 (4:0)