PBN: Ekspresowe tempo Syrowatki! Chudecki na deskach

Sporty walki

Walka Michała Syrowatki z Michałem Chudeckim miała być najbardziej wyrównaną na całej gali Polsat Boxing Night. Wyszło inaczej. Syrowatka już w pierwszej rundzie znokautował przeciwnika.

Obaj pięściarze spotkali się już w przeszłości. Nawet dwa razy! Miało to miejsce w czasach amatorskich. Wtedy dwukrotnie lepszy był Michał Chudecki. Syrowatka zapowiadał: to nie ma żadnego znaczenia. I poniekąd miał rację. Pięściarze mają to już dawno za sobą. Walki zawodowe to inna stawka, inny poziom, inne tempo.

Kibice, eksperci, po prostu wszyscy ostrzyli sobie zęby na tę walkę, która miała być najbardziej wyrównaną podczas gali Polsat Boxing Night. Było zdecydowanie inaczej. Zawodnicy ledwo zaczęli pojedynek, by za chwile sędzia musiał go zakończyć. Początek walki toczył się w klinczu, lecz po kilkunastu sekundach Syrowatka kapitalnie trafił prawym sierpowym. Zamroczony Chudecki sprobówał złapać się liny, by nie stracić równowagi. To go zgubiło. Jego rywal za chwilę posłał poprawiony cios. Koniec. Pierwsza porażka Chudeckiego.

Jakub Baranowski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze