Daniel Omielańczuk (16-4-1, 1 NC) po raz trzeci wystąpi na galach organizowanych przez UFC. Polski ciężki do tej pory zaliczył jedno zwycięstwo z Nandorem Guelmino i tyle samo porażek (z Jaredem Rosholtem). Reprezentant Ankos Zapasy Warszawa miał wystąpić również na listopadowej gali przeciwko Soa Palelei, ale doznał złamania kciuka. Obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie wspólnie z Michałem Materlą trenują w jednym z najlepszych klubów na świecie American Kickboxing Academy.

Rywalem naszego rodaka będzie Anthony Hamilton (13-4), który dla UFC walczył trzy razy. W debiucie przegrał z Aleksiejem Olejnikowem już w pierwszej rundzie.  Na gali UFC 177 zapisał na swoje konto pierwszą wygraną dla UFC nokautując Ruana Pottsa. W ostatnim występie został błyskawicznie znokautowany przez Todda Duffeee na UFC 181. Zawodnik nosi pseudonim "Freight Train", co w tłumaczeniu na język polski oznacza..."Pociąg towarowy".

Baczynski u siebie

Seth Baczynski polskiego obywatelstwa nie posiada, ale Polskę traktuje jak drugi dom. Zawodnik urodził się w USA i tam mieszka przez całe życie. "The Polish Pistola" w UFC walczy od 2010 roku, kiedy przegrał rewanżowy pojedynek z Bradem Tavaresem podczas finałowej gali The Ultimate Fightera. Następnie w UFC wystąpił dziewięciokrotnie zaliczając pięć zwycięstw i cztery porażki. Baczynski na gali UFC 139 pokonał Matta Browna. "Sex Pistola" nie kryje zadowolenia, że w końcu będzie miał okazję wystąpić w Polsce.


Rywalem Setha Baczynskiego w kategorii półśredniej będzie Anglik Leon Edwards (8-2). "Rocky" w UFC zaliczył tylko jeden występ przeciwko Claudio Henrique da Silvie. Anglik przegrał decyzją większości sędziów, ale wielu obserwatorów i ekspertów przyznało, że Edwards zasłużył na zwycięstwo w tym starciu. Wcześniej reprezentant UTC Birmingham występował m.in. dla organizacji BAMMA.

Seth Baczynski poddaje Matta Browna na UFC 139.