Okazałe zwycięstwo Legii. Polak strzelił mistrzom Polski

Wyśmienita pierwsza połowa i nieco słabsza druga odsłona - tak w skrócie wyglądała potyczka Legii z Dinamem Bukareszt podczas zgrupowania w Hiszpanii. Zespół Henninga Berga wygrał ostatecznie 4:2. Wracający po kontuzji Miroslav Radović, debiutujący w zespole mistrza Polski Michał Masłowski oraz młody gracz Adam Ryczkowski pokazali się z jak najlepszej strony. Pierwszą bramkę dla rumuńskiej drużyny strzelił polski napastnik Kamil Biliński.

Do składu Legii powrócił po kontuzji Miroslav Radovic, który wpisał się na listę strzelców w końcówce pierwszej połowy. Ponad godzinę rozegrał też nowy nabytek mistrza Polski Michał Masłowski.

Wynik otworzyli jednak rywale, już w ósmej minucie. Wówczas do bramki Dusana Kuciaka trafił występujący niegdyś w ekstraklasie Kamil Biliński.

Legia Warszawa - Dinamo Bukareszt 4:2 (4:1)

Bramki: Adam Ryczkowski (24', 32'), Tomasz Jodłowiec (29'), Miroslav Radovic (45') - Kamil Biliński (8'), Marius Niculae (78')