Tym razem KSW zawita do stolicy Wielkopolski. Wybór oczywiście nie jest przypadkowy, bo przecież gwiazdy federacji – czyli walczący w pojedynku wieczoru Borys Mańkowski oraz Mateusz Gamrot pochodzą właśnie z Poznania.


Na sobotniej imprezie zobaczymy także wyczekiwany rewanż pomiędzy Rafałem Moksem i Aslambekiem Saidovem oraz kolejną potyczkę Karoliny Kowalkiewicz. Tym razem łodzianka zmierzy się z Kalindrą Farią.


Jakie oczekiwania przed galą ma jej współorganizator Maciej Kawulski? Na który pojedynek najbardziej czeka komentator MMA Łukasz Jurkowski? Jakich faworytów ma trener Piotr Jeleniewski? Na pewno cała trójka odpowie na wszystkie pytania w poniedziałkowym magazynie!


Do Moskwy po pas


Kilka dni temu Łukasz Janik dowiedział się, że 4 kwietnia może spełnić się jego marzenie o zdobyciu mistrzowskiego pasa. Właśnie tego dnia w Moskwie spróbuje go odebrać Denisowi Lebiediewowi.


Tego samego próbował już dokonać 27 września ubiegłego roku Paweł Kołodziej, ale Rosjanin posłał rywala na deski już w drugiej rundzie. Janik zapewnia, że nie da się tak zdominować i zrobi wszystko, aby pas WBA wrócił do Polski.


Czy „Lucky Look” ma większe szanse niż „Harnaś”?  Jaką taktykę powinien przygotować na starcie z rosyjskim mistrzem? O tym na pewno będą dyskutować w Puncherze Janusz Pindera oraz Andrzej Gmitruk. Nie zabraknie także samego Łukasza Janika!


Prowadzący: Paweł Wójcik
Goście: Maciej Kawulski, Piotr Jeleniewski, Łukasz Jurkowski, Łukasz Janik, Janusz Pindera, Andrzej Gmitruk

Magazyn Puncher w poniedziałek (16.02) od godziny 20.00 w Polsacie Sport News. Po zakończeniu programu głównego Puncher Extra Time do zobaczenia tylko na www.polsatsport.pl. Zapraszamy do zadawania pytań, spośród których najciekawsze Paweł Wójcik zada gościom magazynu.