Fury: Pokonałbym Pacquiao i Mayweathera jedną ręką!

Kiedy całe pięściarskie środowisko czeka na potyczkę Floyd Mayweather jr. – Manny Pacquiao Tyson Fury, nie jest zwolennikiem tego pomysłu. – Jest o pięć lat za późno – twierdzi.
W środę potwierdzono, że MGM Grand zostało zarezerwowane na 2 maja i to właśnie tego dnia mogłoby się odbyć wyczekiwane starcie.
Kontrowersyjny Fury, który 28 zmierzy się z Christianem Hammerem, w rozmowie z BoxNation stwierdził, że nie zalicza się do grona, które marzy o zobaczeniu tego pojedynku.
Nie obchodzi mnie ta walka, bo jest na to o jakieś pięć lat za późno. To tak jak ja bym miał się zmierzyć z Supermanem. Kogo to obchodzi? Nikogo. Szczerze mówiąc nie jestem zainteresowany potyczką tych 63,5-kilogramowych zawodników. Oni twierdzą, że są najlepsi bez podziału na kategorie wagowe, a przecież pokonałbym ich obu na raz jedną ręką – mówi.
Komentarze