Sześć goli w... 16 minut! Wielki wyczyn gwiazdy

Hokeiści Minnesota Wild strzelili sześć bramek w 16 minut ostatniej tercji niedzielnego meczu ligi NHL z Dallas Stars (6:2). Przegrani zdobyli pierwszego i ostatniego gola w tym spotkaniu.

Między 42. a 58. minutą na listę trafień wpisali się Zach Parise (dwie bramki), Mikko Koivu, Stephen Veilleux, Matt Dumba i Mikael Granlund. Goście prowadzili po golu Jasona Spezzy w 35. minucie. Ten sam zawodnik ustalił rezultat potyczki w 59.

Bramkę nr 2000. w karierze strzelił Patrice Bergeron, a jego drużyna Boston Bruins pokonała na wyjeździe Chicago Blackhawks 6:2. Kanadyjczyk zanotował też dwie asysty w tym meczu.

W innej ciekawej konfrontacji zespół Colorado Avalanche zwyciężył u siebie Tampa Bay Lightning 5:4, a hat trickiem w ekipie gospodarzy popisał się Nathan MacKinnon.