Kostyrki: Zaręczyny, ciąża i burza piaskowa

Świat sportu jest ostatnio przepełniony miłością. Michael Phelps pokonał przeciwności losu i postanowił się ustatkować, a Nico Rosberg zostanie ojcem. Cudownie. Poza tym w sieci pojawiło się zdjęcie, które przyprawiło o omdlenia fanki Arsenalu. Nie martwcie się, zaraz je zobaczycie. Ale na początek będzie o kapryśnej pogodzie.
W Dubaju zaczyna się turniej rangi ATP 500. Na razie okoliczności przyrody nie sprzyjają grze w tenisa. Zjednoczone Emiraty Arabskie nawiedziła burza piaskowa. Dla tenisistów dzień bez treningu jest dniem straconym, więc w sprytny sposób poradzili sobie z warunkami atmosferycznymi. Trzeba przyznać, że Philipp Kohlschreiber, Roger Federer, Novak Djoković i Tomas Byrdych w maskach wyglądają uroczo. Jak będą sobie radzili na korcie – przekonacie się oglądając Polsat sport extra. Transmisje turniejów w Dubaju i Acapulco tylko u nas.
Michael Phelps ostatnio nie miał łatwego życia. Przyłapany na jeździe samochodem pod wpływem alkoholu i zawieszony w prawach sportowca, musiał się zgłosić na odwyk. Wygląda na to, że najbardziej utytułowany olimpijczyk wszech czasów wraca na właściwe tory. Po opuszczeniu zakładu, w którym rozwiązywał alkoholowe problemy, wrócił do eks-dziewczyny, Nicole Johnson. Była miss Kalifornii wspierała Phelpsa w trudnych czasach. Amerykanin zrozumiał, że rozstanie było błędem i poprosił piękną Nicole o rękę. Powiedziała TAK! Gratulujemy.
Czyż nie są słodką parą?
Równie dobrze na zdjęciach prezentują się Nico Rosberg i jego żona, Vivian. Kierowca Mercedesa ogłosił na Twitterze, że para spodziewa się pierwszego dziecka. W sierpniu na świat ma przyjść córka wicemistrza świata w Formule 1.
Spannende Zeit für unsere Family, Vivian ist schwanger, wenns gut läuft bekommen wir im August unser kleines Mädchen! pic.twitter.com/U3pz3pgEB4
— Nico Rosberg (@nico_rosberg) luty 20, 2015
Arsenal w 26. kolejce Premier League odniósł cenne zwycięstwo nad Crystal Palace. A cenne zwycięstwo trzeba uwiecznić na odpowiednim zdjęciu. Jak widać – humory gwiazdorom z Londynu dopisują. Na rozbieraną sesję nie załapał się niestety Wojciech Szczęsny, który przesiedział ligowe spotkanie na ławce. Polski bramkarz liczy na występ w Lidze Mistrzów. W środę Arsenal podejmie Monaco.
Buen triunfo hoy!! A prepararnos para el Miercoles !!!😛⚽ // Good win!!! Now back to work to be ready for Wednesday!!! pic.twitter.com/NMhlHUV3En
— Alexis Sánchez (@Alexis_Sanchez) luty 21, 2015
Na koniec będzie o boksie. Andrzej Fonfara 18. kwietnia skrzyżuje rękawice z Julio Cesarem Chavezem Juniorem. Polski Książe ostro trenuje, ale znajduje tez czas na drobne przyjemności. Ostatnio odwiedził go Bryant Jennings. Amerykanin czeka na walkę z Władimirem Kliczką, ale znalazł chwilę czasu, by wesprzeć polskiego pięściarza.
Komentarze