Suma wszystkich nieszczęść Atanasijevicia!

Czapa pod nogi, czerwona kartka, uraz i zepsuta zagrywka przy piłce setowej dla Skry. Taką karuzelę wrażeń przeszedł w końcówce trzeciego seta w Łodzi Aleksandar Atanasijevic!

Były zawodnik Skry nie mógł zaliczyć trzeciej partii do udanych. Jego zespół przy jego udziale roztrwonił przewagę tuż po drugiej przerwie technicznej, a Serb bardzo się do tego przyczynił. Najpierw został zatrzymany przez potrójny blok. Atakujący Perugii wykłócał się po tej akcji z arbitrem, za co został ukarany czerwonym kartonikiem! Następstwem tej kartki było przyznanie punktu dla Skry.

Kilka chwil później Serb upadł na ziemię i wydawało się, że doznał urazu. Na domiar złego zepsuł najważniejszą zagrywkę w trzecim secie, czym dał wygraną 25:23 mistrzom Polski...

Zobacz końcówkę seta w wykonaniu Atanasijevicia w załączonym materiale wideo!