Glik z nieba do piekła. Remis Torino

Torino, z Kamilem Glikiem w składzie, zremisowało na wyjeździe z Sassuolo 1:1 (0:1) w meczu 31. kolejki włoskiej ekstraklasy piłkarskiej. Obie bramki padły po rzutach karnych, do których przyczynił się polski obrońca.

Ekipa gospodarzy objęła prowadzenie pod koniec pierwszej połowy. W doliczonym czasie gry Antonio Floro Flores wbiegł w pole karne, ale został sfaulowany przez Glika i sędzia podyktował "jedenastkę", którą wykorzystał Domenico Berardi.

W 58. minucie sytuacja się odwróciła - tym razem w polu karnym gospodarzy w walce o piłkę starli się Glik i Floro Flores. Tym razem to Włoch faulował Polaka. W roli egzekutora w ekipie Torino wystąpił Fabio Quagliarella.

Drużyna z Turynu zajmuje ósme miejsce w tabeli, Sassuolo plasuje się na 12. pozycji.