Oświadczyny w przerwie meczu Nadala. Zobacz, co zrobił Hiszpan!

Organizatorzy wydarzeń sportowych w przerwach w grze próbują urozmaicić czas kibicom. Jednak tym razem to jeden z fanów Rafaela Nadala przejął inicjatywę i... oświadczył się swojej wybrance serca. Dziewczyna, jak to bywa w takich sytuacjach, wyglądała na lekko zszokowaną.

Rafael Nadal ma wielu fanów na całym świecie, ale co logiczne, najwięcej jego kibiców pochodzi z Hiszpanii. Podczas meczu Rafy z Nicolasem Almagro w Barcelonie, na trybunach pojawiła się para sympatyków byłego numeru 1 na świecie, która akurat w ten dzień obchodziła 8. rocznicę związku.

Mężczyzna wykorzystał przerwę między setami i w obecności pozostałych kibiców i... Nadala oświadczył się swojej ukochanej. - Na pewno wolałabyś Rafę Nadala, ale w tym wypadku pozostałem ci ja - powiedział. Po czym spytał: - Wyjdziesz za mnie?

Jak wyglądała reakcja dziewczyny? Co zrobił Rafa Nadal? Odpowiedź w materiale wideo.

Wsparcie tak niesamowitych kibiców poniosło Nadala do zwycięstwa, bo pokonał rywala w dwóch szybkich setach. W pierwszej partii wyrównana walka trwała jeszcze do stanu 3:3, ale później Rafa "odjechał" swojemu przeciwnikowi. Druga odsłona to już totalna dominacja tenisisty z Majorki.

Rafael Nadal - Nicolas Almagro 6:3, 6:1