Polska 2016: Liga, kadra i eliminacje. Zadaj pytanie

Piłka ręczna
Polska 2016: Liga, kadra i eliminacje. Zadaj pytanie
fot.Polsat Sport

Decydujące mecze w PGNiG Superlidze, towarzyski turniej w Krakowie i Katowicach i eliminacje ME 2016 - tematów w dzisiejszym magazynie Polska 2016 na pewno nie zabraknie. Zapraszamy tradycyjnie o 20:00 do Polsatu Sport News!

Gośćmi Krzysztofa Wanio będą były trener reprezentacji Polski Bogdan Zajączkowski, były kadrowicz Bartosz Wuszter i stały ekspert Polsatu Sport Wojciech Nowiński. W pierwszej części magazynu porozmawiają oni o tym, co słychać w ligowych rozgrywkach nad Wisłą i Odrą. Już w weekend kolejne mecze, które być może wyłonią już mistrzynie Polski. W niedzielę możemy też poznać finalistów wśród mężczyzn, a prosto z Kielc relację z drugiego meczu półfinałowego Vive – Pogoń zda komentator Polsatu Sport Szymon Rojek.

Druga część programu poświęcona już będzie towarzyskiemu turniejowi w Krakowie i Katowicach. Reprezentanci Polski miło będą wspominać pobyt w Tauron Arenie Kraków, ale już z meczu w katowickim Spodku nie mogą być zadowoleni. Goście dzisiejszego magazynu przeanalizują błędy, które spowodowały, że Polacy w decydującym spotkaniu turnieju przegrali z Brazylijczykami. W specjalnym materiale przeanalizujemy także eliminacje do styczniowych ME, w których zapadły już pierwsze rozstrzygnięcia.

W Galerii Sław widzowie magazynu będą mogli natomiast zobaczyć sylwetkę Jana Gmyrka. Jaki był środkowy rozgrywający drużyny, która w 1976 roku sięgnęła po brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Montrealu?

Magazyn Polska 2016 tradycyjnie w czwartek o 20:00 w Polsacie Sport News. Zapraszamy do zadawania pytań gościom programu!

Paweł Ślęzak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze