Puncher Extra Time od 21 na Polsatsport.pl. Kliknij i oglądaj

Sporty walki
Puncher Extra Time od 21 na Polsatsport.pl. Kliknij i oglądaj
fot. Polsat Sport

W kolejny poniedziałek spotykamy się z fanami sportów walki! Tym razem w programie Puncher zajmiemy się nadchodzącą galą KSW 31 oraz podsumowaniem i zapowiedzią pięściarskich wydarzeń. Gośćmi prowadzącego Mateusza Borka będą Maciej Kawulski, Mariusz Pudziankowski, Robert Złotkowski oraz Janusz Pindera. Transmisja programu Puncher w Polsat Sport News od godziny 20:00!

Już 23 maja w trójmiejskiej Ergo Arenie dojdzie do jednej z najbardziej wyczekiwanych i emocjonujących walk w historii polskiego MMA. W pojedynku wieczoru KSW 31 Michał Materla zmierzy się z Tomaszem Drwalem o mistrzostwo kategorii średniej. Ale będzie to tylko wisienka na torcie niezwykle mocnej karty walk. Wcześniej do klatki KSW wejdą m.in. Karol Bedorf, Goran Reljic, Maciej Jewtuszko czy Jay Silva.

 

Kolejny zawodowy pojedynek stoczy również Mariusz Pudzianowski, dla którego będzie to już 13. walka w karierze. „Pudzian” coraz głośniej wspomina o swoich mistrzowskich aspiracjach i z pewnością starcie z członkiem legendarnej brazylijskiej rodziny Rollesem Graciem może okazać się milowym krokiem w drodze po pas dywizji ciężkiej. W jakiej dyspozycji jest Pudzianowski i na co zwracał uwagę na treningach przed walką z reprezentantem Kraju Kawy?

 

Nie możemy zapomnieć o tym co wydarzyło się w ostatni weekend w Inowrocławiu. Kolejna pięściarska gala spod szyldu Tymex Boxing Promotion przyniosła sporo emocji. Trudny sprawdzian Ewy Brodnickiej zakończył się sukcesem, a niespodziewaną porażkę zaliczył powracający do ringu Krzysztof Cieślak. Damian Jonak na swoim koncie zapisał już 39. zawodowe zwycięstwo i po raz kolejny do głowy przychodzi pytanie: na co stać Jonaka? O możliwościach i przyszłości swojego podopiecznego opowie Robert Złotkowski!

 

Transmisja programu Puncher w poniedziałek od godziny 20:00 w Polsat Sport News.

Maciej Turski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze