Niesnaski Masternaka i tajemnice KSW w Londynie

Sporty walki
Niesnaski Masternaka i tajemnice KSW w Londynie
fot. Polsat Sport

W kolejny poniedziałek spotykamy się z fanami sportów walki! Kolejne zwycięstwo na swoim koncie zapisał w Krynicy-Zdroju Michał Syrowatka, a za oceanem było blisko skandalu w walce Timothy'ego Bradleya z Jessie Vargasem. Co słychać u Mateusza Masternaka i kto zawalczy na KSW w Londynie? Gośćmi Pawła Wójcika będą Janusz Pindera, Mateusz Masternak, Martin Lewandowski oraz Mateusz Gamrot. Transmisja programu Puncher w Polsat Sport News od godziny 20:00!

Michał Syrowatka bez najmniejszych kłopotów pokonał Tarika Madniego już w trzeciej rundzie pojedynku. Po raz kolejny podopieczny Andrzeja Gmitruka pokazał, że jego ciosy mają nokautującą moc. Swoje zwycięstwa zanotowali w Krynicy-Zdroju również Michał Cieślak oraz Tomasz Gargula, a niespodziewanie porażkę zaliczył Norbert Dąbrowski, który uległ Iwanowi Muraszkinowi. Jaka przyszłość czeka polskich pięściarzy?

 

Minęły trzy tygodnie od skandalicznej decyzji po walce Mateusza Masternaka i Johnny'ego Mullera. Emocje po sprawie opadły, a porażka w rekordzie Polaka nadal widnieje. Co o całym zamieszaniu sądzi największy poszkodowany gali w Gauteng w RPA? Mateusz Masternak opowie w programie Puncher o swojej sytuacji, przyszłości i kontaktach z menadżerami.

 

Na Igrzyskach Europejskich w Baku Polacy zdobyli aż dwadzieścia medali, a cztery z nich padły łupem pięściarzy. Trzy medale zgarnęły panie Rydlewska, Fidura oraz Drabik, a ostatni dołożył Mateusz Polski. Czy występy polskich sportowców napawają optymizmem przed przyszłorocznymi Igrzyskami Olimpijskimi w Rio?

 

Karta walk KSW w Londynie wypełnia się kolejnymi nazwiskami. Swoich rywali poznali już Borys Mańkowski, który zmierzy się z Michailem Tsarevem oraz Marcin Różalski, którego rywalem będzie James McSweeney. Obecność w studiu Mateusza Gamrota z pewnością nie jest przypadkowa, a kolejne nazwiska londyńskiej rozpiski poznamy już w dzisiejszym Puncherze!

 

Transmisja programu Puncher od godziny 20:00 w Polsacie Sport News

Maciej Turski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze