72. Rajd Polski w Polsacie Sport News!

Moto
72. Rajd Polski w Polsacie Sport News!
fot. Italia RK M Sport Kubica
Czy Robert Kubica zdoła zwyciężyć na polskich drogach?

Od 2 do 5 lipca Polsat Sport News i Polsat Sport Extra będą pokazywały LOTOS 72. Rajd Polski, będący jednocześnie siódmą rundą Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC). Na starcie staną 74 załogi, a wśród nich lider tegorocznej klasyfikacji Francuz Sébastien Ogier.

W dniach 2-5 lipca zapraszamy kibiców sportów motorowych na LOTOS 72. Rajd Polski, będący jednocześnie siódmą rundą Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC). Relacje będzie można oglądać w ogólnodostępnym Polsacie Sport News i Polsacie Sport Extra, również w jakości HD. Areną zmagań najlepszych kierowców świata będzie 19 szutrowych odcinków specjalnych o długości 313 kilometrów, w tym trzykrotnie rozgrywana, bardzo widowiskowa próba na torze Mikołajki Arena, gdzie kibice mogą podziwiać bezpośrednia walkę dwóch załóg. W rajdzie wśród 74 kierowców zobaczymy m. in. Roberta Kubicę i lidera tegorocznej klasyfikacji Francuza Sébastiena Ogiera. Cała trasa rajdu liczy 1192 km.


„Wśród kierowców zobaczymy również Krzysztofa Hołowczyca, trzykrotnego zwycięzcę Rajdu Polski, który jedzie niemal u siebie i każdy start w tym rajdzie traktuje bardzo emocjonalnie. Kibice powinni trzymać też kciuki za Roberta Kubicę, któremu cudownie w tym sezonie jak na razie nie idzie, ale wygrał już 6 odcinków specjalnych w rajdach Monte Carlo, Szwecji i Meksyku, więc liczę, że w Polsce znów da o sobie znać” – mówi Andrzej Borowczyk dziennikarz Polsatu Sport, komentujący WRC i Formułę 1.


Relacje z odcinków specjalnych pokazywane na żywo będą komentować wprost z miejsca wydarzeń Andrzej Borowczyk i kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz. Od piątku do niedzieli w Polsacie Sport News o 23:00 kibice będą mogli zobaczyć godzinny magazyn podsumowujący wydarzenia każdego dnia rajdu. Na antenie głównej Polsatu kibice zobaczą relację z odcinka specjalnego Baranowo, który jest jednoczenie etapem Power Stage.Relacje na żywo z LOTOS 72. Rajdu Polski w kanałach sportowych Polsatu:


Polsat Sport News:


2.07.2015 (czwartek) 20:00 OS Mikołajki  Arena 1
4.07.2015 (sobota) 12:00 OS 13 Paprotki


Polsat Sport Extra:


5.07.2015 (niedziela) 12:00 OS Baranowo 2 Power Stage


Przypomnijmy, że sportowe kanały Polsatu, mają najbogatszą ofertę dla kibiców sportów motorowych, pokazując wszystkie najważniejsze zawody na świecie. Na naszych sportowych kanałach można oglądać Fomułę 1, Rajdowe Mistrzostwa Świata (WRC),  Motocyklowe Mistrzostwa Świata MotoGP, Mistrzostwa Świata w RallyCrossie, wyścigi GP2 i GP3 – będące bezpośrednim zapleczem F1, Porsche Super Cup i wyścigi EuroFormula Open.

Redakcja, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze