Team eBettle pojedzie na ESL One Cologne!

Inne
Team eBettle pojedzie na ESL One Cologne!

Wielkie słowa uznania należą się drużynie Team eBettle, która w niedzielnej rundzie eliminacji do ESL One Cologne dostarczyła nam mnóstwa emocji i co najważniejsze zapewniła sobie udział w najważniejszej imprezie tego roku!

W czasie kiedy Virtusi walczą w USA w trakcie CEVO Professional Season 7, dwie polskie drużyny rywalizowały o możliwość zagrania w finałach ESL One w Kolonii i walkę o nagrody wartości 250 000 dolarów.


Niestety - Gamers2 spisało się w tych eliminacjach bardzo słabo, przegrywając decydujące spotkanie z HellRaisers 9:16. W żadnym - nawet wygranym spotkaniu z Team ROCCAT - gra G2 nie wyglądała dobrze i na pewno ten występ jest dużym rozczarowaniem.


Pozytywnie zaskoczył za to Team eBettle, który nie przegrał żadnego spotkania, a w decydującym finale drabinki wygranych, po trzech dogrywkach, drużyna w której występuje Piotr "peet" Ćwikliński pokonała Titan 25:23 i razem z Virtus.pro będzie reprezentować nasz kraj w finałach ESL One Cologne! Wielkie gratulacje dla chłopaków, którym emocje także się udzieliły tam na miejscu:

 

 

Nie wiem nawet co napisać, popłakałbym sie chyba gdyby nikt nie patrzył :D

Posted by Piotr "peet" Ćwikliński on 26 lipca 2015

 

Drużyna Titan o 21:30 rozpoczęła walkę o ostatni pozostały slot - ich przeciwnikiem w finale drabinki przegranych jest LGB.

Mateusz Gadzina

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze