Adamek, Saleta, Gołota - kto jest najlepszym polskim pięściarzem?

Sporty walki

Kto jest najlepszym polskim pięściarzem? Tomasz Adamek, Przemysław Saleta, a może Andrzej Gołota? Zapytaliśmy o to kibiców - sprawdźcie co powiedzieli!

Kto jest najlepszym polskim pięściarzem? Jeszcze 10 lat temu udzielenie odpowiedzi nie było trudne - wszyscy wskazaliby na Andrzeja Gołotę. Czasy się jednak zmieniają, pojawiają się nowi zawodnicy, co oznacza, że w 2015 wyłonienie tego jedynego nie jest już takie oczywiste. Od tego czasu pojawiło się wielu nowych kandydatów, takich jak choćby Przemysław Saleta czy Tomasz Adamek.

Piątkowska czy Brodnicka - komu będziecie kibicować?

Co łączy tę trójkę? Wszyscy walczyli bądź będą walczyć na Polsat Boxing Night. Jak wiemy w zbliżającej się gali, która już 26 września w Łodzi, Saleta zmierzy się z Adamkiem. Wcześniej obaj pięściarze walczyli już z Gołotą, tak więc już niedługo koło się zamknie i poznamy zwycięzcę tego małego - albo i dużego - turnieju. Do tej pory i Saleta, i Adamek pokonali czterokrotnego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej.

Zanim jednak obaj wejdą do ringu, postanowiliśmy przepytać kibiców na ich temat. Kogo uważają za najlepszego polskiego pięściarza w ostatnich latach? A może jednak dla fanów cały czas na szczycie jest Gołota? Sprawdźcie sami!

Sonda do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze