Polska vs Szwecja w walce o finał nieoficjalnych Mistrzostw Świata!

Inne
Polska vs Szwecja w walce o finał nieoficjalnych Mistrzostw Świata!

Już jutro w decydującym spotkaniu w walce o EURO 2016 piłkarska reprezentacja Polski zagra z Irlandią. Wcześniej jednak w nieoficjalnych Mistrzostwach Świata będziemy oglądać spotkanie naszej CSowej reprezentacji, która zmierzy się z reprezentacją Szwecji.

W ćwierćfinale nasza drużyna zmierzyła się z Kirgistanem - już przed meczem nasi zawodnicy pokazywali sporą pewność siebie - nie przewidywali problemów w tym meczu, i tak też się stało. Nasza drużyna w składzie peet, innocent, szpero, MICHU, Furlan wygrała bardzo pewnie 2:0 (16:7 na de_train oraz 16:12 na de_dust2) i zameldowała się w półfinale.

 

W kolejnym ćwierćfinale mogliśmy oglądać starcie Szwecji z niepokonaną do tej pory Kanadą. Szwedzi, w których składzie mogliśmy oglądać m.in. devilwalka czy pronaxa byli stawiani w roli faworytów i ta pozycja wcale ich nie sparaliżowała. Wygrali oni - nie bez problemów - 2:0 i to właśnie reprezentacja Szwecji będzie rywalem biało-czerwonych w jutrzejszej walce o finał.

 

Dzisiaj czekają nas jeszcze dwa spotkania ćwierćfinałowe - o 16:30 rozpoczęło się starcie Rosji z Norwegią, natomiast 3 godziny później Niemcy zmierzą się z Francją. Jutrzejsze spotkania półfinałowe rozegrane zostaną o 10:00 (mecz Polaków) oraz o 13:00, gdzie zmierzą się zwycięzcy dwóch ostatnich spotkań ćwierćfinałowych.

 

Przypomnijmy także, że w puli nagród tego turnieju znajduje się 100 000 dolarów, a połowa tej kwoty trafi do najlepszej drużyny, którą wyłoni niedzielny finał o godzinie 16:00. 

Mateusz Gadzina

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze