Polska - Irlandia: Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport

Piłka nożna
Polska - Irlandia: Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Mecz Polska – Irlandia będzie najważniejszym meczem tej jesieni dla podopiecznych Adama Nawałki. Kto będzie cieszył się z awansu na Euro 2016 na Stadionie Narodowym w Warszawie? Przekonajcie się, oglądając to na własne oczy. Transmisja meczu Polska – Irlandia w Polsacie i Polsacie Sport!

Mecz Polska – Irlandia to spotkanie drugiej i trzeciej drużyny grupy D. W tym momencie jedni i drudzy mają po 18 punktów. Co muszą zrobić nasi piłkarze, żeby awansować? Wygrać bądź zremisować 0:0 lub 1:1. Każdy inny wynik premiuje Irlandczyków. Także remis 2:2 bądź wyższy, bo w takim przypadku będą mogli się pochwalić lepszym bilansem w bezpośrednich meczach. Dla przypomnienia, w Dublinie było 1:1.

 

Polska - Irlandia: Wyniki poprzednich meczów

 

Selekcjoner Nawałka ma o czym myśleć. Dzień przed meczem Polska - Irlandia okazało się, że nie będzie mógł skorzystać z Arkadiusza Milika, Macieja Rybusa i Tomasza Jodłowca. Całą trójkę wyeliminowały kontuzje. To tym większe osłabienie, że Milik i Rybus mogli liczyć na grę w podstawowym składzie. Irlandczycy nie mają aż takich problemów. Największym nieobecnym w ich drużynie będzie doświadczony bramkarz Shay Given, który nabawił się urazu w meczu z Niemcami.

 

Piłkarze mają świadomość, że stoją przed ogromną szansą. - Z remisu ze Szkocją powinniśmy wyciągnąć pozytywne wnioski, bo z Irlandczykami zagramy przed własną publicznością o awans. Chcieliśmy awansować już w czwartek, ale niestety się nie udało. Teraz wszystko w naszych rękach. Spotkanie z Irlandią powinniśmy wygrać i tyle. Aby zrealizować cel zrobimy wszystko, co będzie możliwe. Będziemy się bić! - powiedział Grzegorz Krychowiak w rozmowie z Polsatsport.pl.

 

Mecz Polska - Irlandia skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto. W studio gośćmi Bożydara Iwanowa będą Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk i Maciej Żurawski. Materiały reporterskie przygotują Marcin Feddek i Mateusz Majak.

 

Transmisja meczu Polska – Irlandia w Polsacie i Polsacie Sport. Przedmeczowe studio w Polsacie Sport rozpocznie się o godzinie 19:00, natomiast w Polsacie o 20:00. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o 20:45.

 

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze