Podopieczni Mariusza 'loorda' Cybulskiego rozegrają dziś trzy spotkania on-line, jedno w systemie BO2, a pozostałe dwa w formule BO3. Lounge Gaming nie miało ostatnimi czasy dobrych osiągnięć. Analizując wyniki Pawła 'innocenta' Mocka i jego kolegów, można dostrzec, że poza ostatnim remisem z PENTA Sports, przegrali aż cztery spotkania, za każdym razem wynikiem 0:2. Poprawić humor niektórym zawodnikom CSGL mogły natomiast bardzo dobre występy podczas The World Championship i pozostaje mieć nadzieję, że przełoży się to pozytywnie na ich dysozycję.

 

Polacy rozpoczną swe zmagania w ramach SL i-League StarSeries XIV o godzinie 18:00, a pierwszym rywalem będzie FlipSid3, którzy w ostatnim czasie utrzymują dość korzystny bilans. W ostatnich pięciu meczach przegrali tylko jeden - z HellRaisers, zwyciężając przy tym z takimi ekipami jak E-frag.net, czy Węgierskie Volgare.

 

O godzinie 20:00 przyjdzie czas na Global Offensive Champions League Season 2, akolejnym przeciwnikiem naszych rodaków będzie Reason Gaming, które w ostatnim czasie również nie zachwycało. Spotkanie będzie toczyło się w formule BO3, podobnie jak kolejne starcie biało-czerwonych o g. 22:15, gdzie przeciwnikiem będzie E-frag.net w ramach CEVO Professional Season 8. Pojedynek przeciwko Bułgarom może okazać się dla Lounge Gaming najcięższym zadaniem tego wieczoru.

 

Harmonogram spotkań:

 

  • 18:00 – CSGL vs FlipSid3
  • 20:00 – CSGL vs Reason Gaming
  • 22:15 – CSGL vs E-Frag.net