Puncher: Brodnicka powalczy o mistrzostwo Europy!

Sporty walki

Ewa Brodnicka 19 grudnia powalczy o pas mistrzyni Europy. – W ciągu kilku dni podamy szczegółowe informacje – powiedział w magazynie Puncher promotor pięściarki Mariusz Grabowski.

Starcie Brodnickiej z Ewą Piątkowską na Polsat boxing Night było jednym z najbardziej emocjonujących. Jak widać, po ostatnim gongu, ich rywalizacja nie została zakończona. (Zobacz skrót walki pań w załączonym materiale wideo)


Współpromotor Piątkowskiej – Tomasz Babiloński w sobotę poinformował, że „Tygrysica” 27 listopada w Rzeszowie przystąpi do walki o mistrzostwo Europy. Babiloński stwierdził, że potyczka miałaby się odbyć w kategorii lekkiej. Teraz okazuje się, że rywalką Polki ma być Ornella Domini, która dzierży pas dywizji półśredniej.


Jestem zdziwiony, że po przegranej walce federacja się godzi się na mistrzowską potyczkę, ale ja już nie mam na to wpływu – powiedział w Puncherze Grabowski.


Okazuje się, że Brodnicka nie zamierza zostać w tyle i niecały miesiąc później także przystąpi do pojedynku o pas EBU.


Uspokajam kibiców. 19 grudnia szykujemy Ewie Brodnickiej walkę o mistrzostwo Europy wagi lekkiej. Dopinamy obecnie ostatnie szczegóły. Rywalkę musi zaakceptować federacja i na dniach podamy wszystkie informacje – dodał Grabowski.

ko, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze