facebook twitter youtube instagram RSS

Poznaj gości studio Mistrzostw Świata LoL w Polsat Sport News

Decydujące spotkania Mistrzostw Świata League of Legends już w najbliższy weekend, będziecie mogli śledzić na antenie Polsat Sport News. Zobaczcie kto zagości w naszym studio przedmeczowym i jakie nastroje panują wśród naszych ekspertów przed meczami półfinałowymi.

W roli prowadzącego studio Mistrzostw Świata LoL w Polsat Sport News wystąpi Filip "Testree" Mątowski. Jego gośćmi będą znani z transmisji rozgrywek LCS Europe Fryderyk „Veggie” Kozioł oraz Jakub "Creaton" Grzegorzewski. Wszystkie spotkania Mistrzostw Świata LoL komentować będzie duet – Arkadiusz "Radjo_log" Popiel oraz Dominik „Nero Integrate” Dąbrowski.

 

Tegoroczne Mistrzostwa Świata oraz półfinałowa ekipa okazała się nie lada zaskoczeniem - mimo wszystko tylko połowicznym. Na Koreę można postawić zawsze. Istnieje wtedy bardzo mała szansa, że stanie się inaczej. Dlaczego więc zaskoczenie? Przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata mało kto wierzył, że dwie europejskie drużyny mogą znaleźć się w półfinale. Jeśli już ktoś obstawiał Europę, to zawsze pojawiało się słowo Fnatic, prawie nigdy ORIGEN. Po rozgrywkach regionalnych z ust większości ekspertów padały słowa: „Drużyny z NA w dalszym ciągu deklasują zespoły z Europy. Jedynie Fnatic stoi ponad tymi dwoma ligami”. Druga część tego zdania mogłaby okazać się prawdą. Ale ta pierwsza? To już zostawiam ocenie widzów. - mówi Filip "Testree" Mątowski, prowadzący studio Mistrzostw Świata LoL w Polsat Sport News.

 

W pierwszym starciu półfinałowym, drużyna SKTelecom T1 jest typowana na zwycięzcę przez większość osób. Jest również głównym faworytem do zwycięstwa w całych Mistrzostwach, aczkolwiek ORIGEN pokazało sie również ze świetnej strony na tym turnieju, zaskakując wielu fanów wynikami i wybuchowym stylem gry. Myślę, że bardzo dobre przygotowanie strategiczne, umiejętności indywidualne oraz chęć sięgnięcia po raz drugi po tytuł Mistrzów Świata daje przewagę koreańskiej formacji. - powiedział Jakub "Creaton" Grzegorzewski, były gracz Millenium.

 

Rywalizacja między Fnatic a KOO Tigers to moim zdaniem wielka szansa dla drużyny z Europy. Indywidualnie oba zespoły są na podobnym poziomie, a pojedynek na górnej alei pomiędzy Smebem a Hunim powinien być bardzo wybuchowy. Uważam, że Fnatic ma lekką przewagę, zaś poprzedni mecz KOO da im więcej wiedzy przedmeczowej niż przeciwnikom. W związku z tym stawiałbym na drużynę Fnatic. - kończy Fryderyk "Veggie" Kozioł, były trener Team ROCCAT.

 

Wszystkich fanów League of Legends zapraszamy do wspólnego kibicowania! Najważniejsze spotkania tegorocznych Mistrzostw Świata, będziecie mogli obejrzeć na żywo na antenie Polsat Sport News, na platformie IPLA.TV oraz na naszym kanale w serwisie Twitch.tv! Informacje na temat harmonogramu transmisji znajdziecie pod tym linkiem.

Zobacz także:
Podziel się:
Skomentuj:
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij