Drogba szaleje za oceanem. Deja vu, dwa gole piętą w dwie minuty! (WIDEO)

Didier Drogba nie przejmuje się upływającymi latami i wciąż zadziwia na piłkarskich boiskach. 37-latek zapewnił zwycięstwo Montreal Impact w meczu z Toronto FC dwoma golami zdobytymi piętą i to w dwie minuty! Trafienia z 54. i 55. minuty były odpowiedzią na bramkę Jozy'ego Altidore z końcówki pierwszej połowy, a zespół z Montrealu wygrał 2:1.

Były napastnik Chelsea zdobył dwie niezwykłe bramki w spotkaniu ligi Major League Soccer przeciwko Toronto FC na przestrzeni zaledwie kilkudziesięciu sekund. Były to trafienia numer 10 i 11 dla kanadyjskiego zespołu w jedenastym występie, czym Drogba udowadnia, że upływające lata nie wpływają negatywnie na jego snajperski instynkt i wciąż ma wiele do zaoferowania.

Dziennikarz zaatakował kibica! Skandal podczas derbów Moskwy (WIDEO)

Wcześniej lepszym zespołem na boisku byli goście, którzy przeważali w pierwszej połowie i udokumentowali przewagę golem Jozy'ego Altidore, przy którym asystował inny znany z europejskich boisk zawodnik, Sebastian Giovinco. Trafienia Iworyjczyka wywróciły spotkanie do góry nogami, a zespół z Montrealu zanotował efektowny comeback dający mu awans na trzecie miejsce konferencji wschodniej.