Jędrzejczyk wróci do Legii Warszawa?

Piłka nożna
Jędrzejczyk wróci do Legii Warszawa?
fot. Cyfrasport

Stanisław Czerczesow przyznał na konferencji prasowej, że w przeszłości obserwował Artura Jędrzejczyka. - To piłkarz na wysokim poziomie. Tak się jednak złożyło, że trafił Krasnodaru - powiedział. Czy istnieje szansa, że reprezentant Polski trafi do Legii Warszawa?

Jędrzejczyk trafił do FK Krasnodar z Legii Warszawa w 2013 roku za 2,2 miliona euro. Teraz wydaje się, że reprezentant Polski ma spore szanse na powrót, choć tylko na zasadzie wypożyczenia. Piłkarza bardzo dobrze zna Stanisław Czerczesow.

- Na razie nikt jeszcze ze mną nie rozmawiał [o tym transferze]. To dobry zawodnik, którego oglądałem kilka razy jak grał w Legii. W Krasnodarze doznał jednak kontuzji i grał mniej - powiedzial.

W obecnym sezonie Jędrzejczyk wystąpił w 11 z 21 spotkań drużyny. W ubiegłym sezonie stracił wiele miesięcy przez kontuzję, której nabawił się w listopadzie 2014 roku w meczu Ligi Europy z OSC Lille w. Polak zerwał więzadła krzyżowa i do treningów wrócił dopiero pod koniec czerwca b.r. Wypożyczenie do Legii byłoby świetną okazję do odbudowania formy przed mistrzostwami Europy, które w 2016 roku odbędą się we Francji.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze