Cała sprawa dotyczyć ma byłego zawodnika Hellraisers, o którym w ostatnim czasie sporo mówiło się w mediach, z uwagi na brak sprecyzowanych informacji na temat jego faktycznej przynależności. Bohaterem zamieszania jest Aleksandr “s1mple” Kostyliev, uważany przez wielu za najlepszego użytkownika AWP w ostatnim czasie.


Po tym jak zawodnik został bez organizacji, pojawiły się głosy o jego rzekomym dołączeniu właśnie do Ninjas In Pyjamas. Głos w sprawie zabrał CEO organizacji - Per Lilliefelth, który stanowczo zaprzeczył wszystkim doniesieniom:


Nie planujemy żadnych zmian w zespole. Obecna drużyna, która obecnie rozegra zawody w Rumunii jest przez nas w pełni wspierana i jesteśmy podekscytowani faktem, że w dalszym ciągu możemy podziwiać ich występy. O wszelkich zmianach, jakie będziemy chcieli poczynić, poinformujemy tutaj, na naszej stronie internetowej oraz za pośrednictwem social media Ninjas In Pyjamas - zakończył Per Lilliefelth.

 

Zespół Ninjas In Pyjamas, w którym grają światowej sławy zawodnicy, tacy jak Christopher 'GeT_RiGhT' Alesund czy Patrik 'f0rest' Lindberg, zmierzą się na DreamHack Cluj-Napoca w grupie C z Virtus.pro, Titan oraz Team Liquid.