facebook twitter youtube instagram RSS

Wielki Finał Mistrzostw Świata LoL w Polsat Sport News!

Już w najbliższą sobotę - 31 października, Mercedes-Benz Arena w Berlinie wypełni się po brzegi fanami League of Legends. To właśnie w stolicy Niemiec kończy się wielka podróż tegorocznych Mistrzostw Świata League of Legends, gdzie w finale o koronę najlepszej drużyny naszego globu powalczą zawodnicy SKTelecom T1 oraz KOO Tigers! To niezwykłe wydarzenie będziecie mogli śledzić na żywo na antenie Polsat Sport News!

Niezwykła podróż Mistrzostw Świata League of Legends 2015 po Starym Kontynencie, rozpoczęła się w malowniczej Francji, gdzie w Paryżu mogliśmy przez dwa tygodnie podziwiać szesnaście najlepszych zespołów z całego świata! Po zakończeniu fazy grupowej osiem formacji, które przetrwały jej trudy, udały się do Londynu, aby na legendarnej Wembley Arenie walczyć w ćwierćfinałach tych niezwykle prestiżowych rozgrywek. W ubiegłym tygodniu, byliśmy świadkami niezwykle emocjonującego starcia Europy z Koreą Południową - to właśnie w Brukseli o awans do Wielkiego Finału Mistrzostw Świata walczyły zespoły Fnatic, ORIGEN, SKTelecom T1 oraz KOO Tigers.

 

Podróż dobiega końca i już w najbliższą sobotę - 31 października, dojdzie do ostatecznego starcia między graczami SKTelecom T1 a KOO Tigers. Mercedes-Benz Arena w Berlinie, to właśnie tam rozstrzygną się losy Mistrzostw Świata League of Legends 2015. Epicki pojedynek, między dwiema najlepszymi formacjami naszego globu, będziecie mogli śledzić na żywo na antenie Polsat Sport News!

 

Po raz kolejny w roli prowadzącego studio Mistrzostw Świata LoL w Polsat Sport News wystąpi Filip "Testree" Mątowski. Jego gośćmi będą znani z transmisji rozgrywek LCS Europe Fryderyk „Veggie” Kozioł oraz Jakub "Creaton" Grzegorzewski. Swoim komentarzem, Wielki Finał Mistrzostw Świata LoL uświetni duet – Arkadiusz "Radjo_log" Popiel oraz Dominik „Nero Integrate” Dąbrowski.

 

Wszystkich fanów League of Legends zapraszamy do wspólnego kibicowania! Wielki Finał Mistrzostw Świata League of Legends, który odbędzie się w sobotę, 31 października, będziecie mogli obejrzeć na żywo na antenie Polsat Sport News, na platformie IPLA.TV oraz na naszym kanale w serwisie Twitch.tv! Początek transmisji już o godzinie 12:00 - bądźcie z nami!

Zobacz także:
Podziel się:
Skomentuj:
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij