Jak podaje organizacja w swoim oświadczeniu na facebooku, H0R0 powróci do Korei Południowej aby "uporać się z problemami osobistymi", a PowerOfEvil (dotychczasowy midlaner – przyp. red.) pozostaje obecnie bez drużyny. Tylko Pontus "Vardags" Dahlblom został przeniesiony na pozycje rezerwowego i będzie oczekiwał na mecze testowe.

 

 

Unicorns,With LCS starting in 2 months, it's time for a quick update !A lot of stuff has happened in the last weeks,...

Posted by Unicorns Of Love on 5 listopada 2015

 

"Będziemy budować nową drużynę w oparciu o naszego supporta i top lanera" – napisali w swoim oświadczeniu Sheepy i Khagneur z zarządu UoL – "Przyszłe tygodnie będą pełne wytężonej pracy przy szukaniu najlepszej możliwej kombinacji graczy. Mamy na oku (i na językach) kilku graczy. Na naszej liście znajduje się kilka gwiazd światowego formatu, ale są też tam utalentowane postacie z nikąd. To będzie nowy etap w historii UoL! Wszystkiego dowiecie się w ciągu najbliższych tygodni".

 

Pomimo tego, że UoL zajęło pierwsze miejsce podczas EU LCS Regional Qualifiers, to zostali doszczętnie zmiażdżeni przez Origen (3-0) i to xPeke z kolegami pojechali na Mistrzostwa Świata w 2015. Teraz organizacja chce zrobić wszystko, żeby w przyszłym roku było inaczej.