U-21: Polska - Norwegia. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
U-21: Polska - Norwegia. Transmisja w Polsacie Sport
fot.Cyfrasport

Już dziś o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Gdyni reprezentacja Polski U-21 zmierzy się ze swoimi rówieśnikami z Norwegii. Na transmisję meczu Polska – Norwegia zapraszamy do Polsatu Sport od 17:50. Spotkanie skomentuje Mateusz Borek oraz Wojciech Kowalczyk.

Zmierzymy się z bardzo dobrą drużyną na pięknym stadionie. Liczę na to, że stworzymy ciekawe widowisko i wygramy – powiedział dzień przed meczem na konferencji prasowej napastnik reprezentacji Polski Martin Kobylański.

 

Weekend nagrał nową wersję "Ona tańczy dla mnie". Specjalnie dla kadry!

 

Selekcjoner Marcin Dorna wyznał podczas spotkania z dziennikarzami, że pewnej grupy zawodników potyczka z Norwegią będzie szansą na potwierdzenie przydatności dla drużyny. - Dla kilku zawodników ten mecz będzie możliwością udowodnienia swojej wartości na poziomie reprezentacji U-21. Liczę, że zaprezentujemy dobry futbol – mówił trener Dorna.

 

W drużynie pierwotnie powołanej przez selekcjonera Dornę na listopadowe spotkania z Norwegią oraz Ukrainą doszło do paru istotnych zmian. Paweł Dawidowicz i Mariusz Stępiński otrzymali nominację do pierwszej reprezentacji, natomiast kontuzje wyeliminowały z przyjazdu Pawła Bochniewicza z Granady oraz Igora Łasickiego z SS Maceratese 1922.

 

W ich miejsce zostali dodatkowo powołani Rafał Makowski z Legii Warszawa, Michał Nalepa z Arki Gdynia i Sebastian Murawski z Pogoni Szczecin. Jednak ten ostatni nabawił się urazu stawu skokowego i ostatecznie awaryjnie powołany został Michał Marcjanik z Arki Gdynia.

 

Sędzią czwartkowego meczu Polska - Norwegia będzie Łukasz Bednarek z Koszalina. Na liniach pomagać mu będą Marek Szerszeń i Marcin Bojaryn, a na arbitra technicznego wyznaczony został Dominik Sulikowski.

 

Na transmisję meczu Polska - Norwegia zapraszamy do Polsatu Sport od 17:50.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze