Zbigniew Boniek gościem Dogrywki Cafe Futbol. Kliknij i oglądaj!

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek jest gościem Dogrywki Cafe Futbol. Nie zabraknie także stałych ekspertów - Wojciecha Kowalczyka oraz Romana Kołtonia. Tematem dyskusji będą m.in. towarzyskie zmagania reprezentacji Polski. Dogrywka od 12.25 tylko na Polsatsport.pl!

W piątek reprezentacja Polski pokonała innego finalistę mistrzostw Europy Islandię 4:2. Spotkanie nie zaczęło się najlepiej, gdyż to goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie, ale później było już tylko lepiej. Po raz kolejny nie zawiódł Robert Lewandowski, świetną zmianę dał Bartosz Kapustka, z dobrej strony pokazał się Piotr Zieliński, a Adam Nawałka ponownie przetestował duet środkowych obrońców Łukasz Szukała-Kamil Glik.

Waldemar Kita: Ktoś nagle powiedział, że w centrum strzelają na prawo i lewo

We wtorek rywalem reprezentacji Polski - tym razem we Wrocławiu - będą Czesi. Zgrupowanie kadry opuścili już Robert Lewandowski, Łukasz Fabiański, Grzegorz Krychowiak oraz Jakub Błaszczykowski. Adam Nawałka będzie musiał więc dać szansę innym zawodnikim - tym, którzy do tej pory grali nieco mniej. W jakim zestawieniu mogą wyjść biało-czerwoni? O wszystkim podyskutują goście Cafe Futbol.

Nie można także przejść obojętnie wobec tego, co działo się w piątkowy wieczór we Francji. W wyniku zamachów terrorystycznych zginęło przynajmniej 128 osób, a ponad 200 jest rannych. Do kilku eksplozji doszło koło Stade de France, gdzie był rozgrywany towarzyskie mecz Francja - Niemcy. Po spotkaniu spiker poprosił kibiców, by zeszli na murawę, a piłkarze goście spędzili kilka godzin w szatni.

Jednym z kibiców na stadionie był nasz korespondent - Tadeusz Fogiel. On miał jednak szczęście, gdyż wyszedł 10 minut przed końcem meczu. W celu poznania nowych faktów połączymy się z nim telefonicznie. Nie zabraknie oczywiście materiałów wideo. Mijają dwa lata od zatrudnienia Adama Nawałki na selekcjonera reprezentacji Polski. W związku z tym sprawdzimy, co kryją 24 twarze naszego trenera. Posłuchamy także, co powiedzieli nasi kadrowicze po meczu z Islandią.

Dogrywka od 12.25 tylko na Polsatsport.pl!