Makabryczna kontuzja reprezentanta Hondurasu!

Luis Garrido będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o tym, co mu się przytrafiło w meczu Honduras – Meksyk (0:2). Piłkarz gospodarzy doznał makabrycznej kontuzji. Grozi mu nawet roczna przerwa w grze!

Do zdarzenia doszło w pierwszej połowie meczu, kiedy o piłkę walczyli Honduranin Wilmer Crisanto i Meksykanin Javier Aquino. Ten drugi przegrał ten bój i przy okazji się wywrócił, wpadając na Garrido. Nestety, noga 25-latka wygięła się nienaturalnie… Ten widok jest przeznaczony tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

El. MŚ 2018: Ekwador z kompletem zwycięstw, wygrane Argentyny i Brazylii

Jak się okazało, piłkarz Houston Dynamo zerwał cztery więzadła w kolanie. Grozi mu nawet roczna przerwa w grze! – Był spokojny, pomimo wielkiego bólu – powiedziała pielęgniarka w szpitalu, do którego trafił Garrido.