Virtus.pro bez Snaxa podczas IEM San Jose!

Inne
Virtus.pro bez Snaxa podczas IEM San Jose!
@ESL

Janusz "Snax" Pogorzelski, zawodnik Virtus.pro w związku z problemami zdrowotnymi, nie poleci wraz z swoim zespołem do USA, gdzie już w najbliższy weekend odbędą się rozgrywki Intel Extreme Masters San Jose!

Już w najbliższy weekend zawodnicy Virtus.pro wezmą udział w rozgrywkach Intel Extreme Masters San Jose. Za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, trener zespołu - Jakub "Kuben" Gurczyński, poinformował iż Janusz "Snax" Pogorzelski ze względu na problemy zdrowotne nie poleci wraz z pozostałymi zawodnikami do Stanów Zjednoczonych. Jego miejsce w składzie, jako stand-in tymczasowo zajmie Michał "MICHU" Müller - gracz Lounge Gaming.

 

 

Smutny dzien, smutny news :( Snax od okolo 2-3 tygodni zmaga sie z problemem prawego oka co uniemozliwia mu gre na...

Posted by Jakub "kuben" Gurczyński on 18 listopada 2015

 

To bardzo przyjemne uczucie, gdy już po raz trzeci najlepsza polska formacja - Virtus.pro, wierzy w moje możliwości i prosi mnie o pomoc w roli stand-ina podczas turnieju lanowego. Myślę, że kolejny występ w szeregach VP to dla mnie okazja pokazania swoich umiejętności dla szerszej publicznosci, a także kolejne cenne doświadczenie, które staram się zdobywać z każdym wyjazdem - specjalnie dla PolsatSport.pl skomentował swój udział w IEM San Jose, Michał "MICHU" Müller.

Marcin Kilar

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze