IEM San Jose: Na'Vi kolejnym półfinalistą!

Reprezentanci Natus Vincere pokonali w kolejnym spotkaniu IEM San Jose graczy Luminosity, zapewniając sobie awans do półfinałów turnieju.

Rywalizacja między Natus Vincere a Luminosity, była póki co najbardziej wyrównanym spotkaniem podczas IEM San Jose. Obie formacje, prezentowały się bardzo dobrze, jednak to gracze Natus Vincere mogą cieszyć się z awansu do półfinałów.

Spotkanie rozpoczęło się mapie de_mirage, gdzie pierwsze rundy sukcesywnie wpadały na konto zawodników Luminosity, które prowadziło już wynikiem 6:0. Do głosu, w końcu doszli gracze NaVi, którzy fenomenalnie odrobili straty doprowadzając do remisu i po pierwszej połowie spotkania, Brazylijczycy udali się na przerwę prowadząc zaledwie trzema rundami. Po zmianie stron, po raz kolejny widzieliśmy bardzo wyrównaną walkę, jednak to gracze NaVi wykorzystali błąd Brazylijczyków, ostatecznie wygrywając wynikiem 16:13.

Mecz przeniósł się na de_overpass, gdzie po raz kolejny pierwszą połowę spotkania nieznacznie wygrali Brazylijczycy. Po zmianie stron, mieliśmy już wynik 14:9 dla Luminosity i większość fanów widziała już trzecią mapę na horyzoncie. Gracze Natus Vincere zaczęli jednak odrabiać straty i zdołali doprowadzić do dogrywki, która ostatecznie padła ich łupem. Wynik 19:17 dla NaVi jest dokładnym odzwierciedleniem emocji, których mogliśmy doświadczyć w trakcie tego niezwykle wyrównanego spotkania.