Gdzie dwóch się broni, tam strzela Rybus! (WIDEO)

Maciej Rybus po raz kolejny udowodnił, że jest bardzo uniwersalnym piłkarzem. Piłkarz reprezentacji Polski zdobył bramkę w 16. kolejce rosyjskiej ekstraklasy dobijając piłkę do pustej bramki. Polak wykorzystał to, że dwaj obrońcy nieudolnie próbowali wybić piłkę z linii bramkowej.

Terek Grozny dzięki golowi Rybusa zremisował na wyjeździe z zespołem Kubań Krasnodar 2:2, choć przegrywał do przerwy 0:2. To trzecie ligowe trafienie piłkarza reprezentacji Polski w tym sezonie.

LM: Bramkarz Dinama Zagrzeb zaspał na lot do Londynu

Rybus wszedł na boisko w 68. minucie (Marcina Komorowskiego nie było w kadrze gości), a osiem minut później ustalił wynik spotkania. Terek grał od 40. minuty w dziesiątkę. Drugą żółtą kartkę zobaczył wówczas Igor Liebiedienko.