6. gala DSF Kickboxing Challenge przed nami!

Sporty walki
6. gala DSF Kickboxing Challenge przed nami!

Już 12 grudnia br. odbędzie się szósta edycja DSF Kickboxing Challenge. Tym razem najlepsi zawodnicy kickboxingu z Polski oraz Europy zmierzą się w podwarszawskich Ząbkach. Na karcie głównej zobaczymy takie nazwiska jak: Radosław Paczuski, Rafał Dudek czy Dorota Godzina. Transmisja gali na żywo w internecie na stronie Ipla.tv.

Po blisko półtora roku gala DSF Kickboxing Challenge wraca do miasta, w którym rozpoczęła swoją przygodę – do Ząbek. Ponownie na ringu najbardziej profesjonalnej gali kickboxingu w Polsce pojawią się najlepsi zawodnicy, którzy zapewnią wszystkim fanom niezapomniane sportowe emocje. Na kibiców, którzy przyjadą do Ząbek, czekają cztery pojedynki w karcie głównej: extra fight, mecz Polska-Białoruś oraz walka wieczoru.

 

FEN 10: Paweł Biszczak vs Christian Baya w walce wieczoru

 

W extra fight świeżo upieczona Mistrzyni Świata kickboxingu i reprezentantka DSF Team Dorota Godzina zmierzy się z Justyną Skoczek z klubu Ko Team Otwock. Znana z widowiskowego stylu Godzina z pewnością będzie chciała potwierdzić swój status najlepszej kickboxerki w Polsce. W pierwszej walce meczu Polska-Białoruś podopieczny Tomasza Szczepaniuka Jan Lodzik zmierzy się Maximem Pietkievicem, a Rafał Dudek stanie naprzeciwko Andreja Xaminoka. W obu przypadkach szykują się bardzo mocne i zacięte pojedynki, które z pewnością rozgrzeją do czerwoności zgromadzoną publiczność na hali.

 

Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w Polsce Radosław Paczuski w walce wieczoru zmierzy się Karenem Tumasianem z Białorusi. 22-letni Paczuski to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia. Na swoim koncie ma tytuł Mistrza Polski, Wicemistrza Europy oraz brązowy medal zdobyty na Pucharze Świata. Co warte zauważenia, wszystkie te sukcesy zostały osiągnięte przez zawodnika Uniq Fight Club z Warszawy w przeciągu ostatniego roku.

 

Szósta edycja gali DSF Kickboxing Challenge odbędzie się 12 grudnia br. o godz. 19.00 w Hali Sportowej w Ząbkach przy ul. Stefana Batorego 37.

 

Galę będzie można oglądać na żywo w internecie na stronie Ipla.tv. Rozpoczęcie transmisji o godzinie 19.00.

 

Extra Fight


Zasady K-1, -56 kg
Dorota Godzina DSF Kickboxing Challenge (X Fight)  vs Justyna  Skoczek (KO Team Otwock)

 

Mecz Polska – Białoruś


Zasady K-1, -63,5 kg
Jan Lodzik  DSF Kickboxing Team  (Tajfun Legionowo) vs  Maxim Pietkievic Białoruś


Zasady K-1, -70 kg

Rafał Dudek DSF Kickboxing Team (Fight House 27)  vs Andrej Xaminok  Białoruś

 

Walka wieczoru


Zasady K-1, -81 kg
Radosław Paczuski  DSF Kickboxing Team (Uniq Fight Club) vs Karen Tumasian Białoruś

 

 

mt, Informacja Prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze