Fedor kontra Bedorf? Rosjanin pyta o Polaka!

Sporty walki

Karol Bedorf na gali KSW 33 w spektakularny sposób znokautował Michała Kitę. Polak zdradził, że w kolejnym pojedynku chętnie zmierzyłby się z Fedorem Emelianenko. Legendarny Rosjanin dowiedział się o życzeniach Bedorfa i zapytał swoich fanów o "Coco". Czy dojdzie do starcia Bedorfa z Emelianenko?

Jeszcze kilka tygodni temu głośno mówiło się o starciu "Coco" z Mariuszem Pudzianowskim, ale po porażce "Pudziana" z Peterem Grahamem zestawienie znacznie się oddaliło. Karol Bedorf na gali KSW 33 po raz kolejny obronił pas mistrzowski kategorii ciężkiej, a dziennikarze na konferencji spytali zawodnika o następnego rywala. Polak nie miał problemu ze wskazaniem swojego wyboru.

 

KSW 33: Zobacz najlepsze momenty!

Oczywiście, że chciałbym zawalczyć z Fedorem. Chodzi o czysto sportową rywalizację i nie mam obsesji na jego punkcie. wiem, ze KSW nawiązało współpracę z organizacją Rizin Fighting Federation. Poza nim nie ma zawodnika, z którym chciałbym się zmierzyć - odpowiedział Bedorf.

 

Wypowiedzi Polaka szybko dotarły do Fedora Emelianenki. Rosjanin na oficjalnym profilu facebookowym zapytał kibiców , co sądza na temat potencjalnej walki z Bedorfem. - Co myślicie o Karolu Bedorfie, mistrzu KSW, jako moim rywalu? - napisał na swoim profilu.

 

What do you think of KSW Heavyweight Champion, Karol Bedorf as an opponent for...

Posted by Fedor Emelianenko on 1 grudnia 2015

 

Niedługo po tym jak szef organizacji PRIDE Nobuyuki Sakakibara ogłosił powstanie Rizin FF dostaliśmy informację o nawiązaniu współpracy z KSW. Na gali Rizin FF 1, która odbędzie się 29 grudnia, wystąpi jeden z przedstawicieli KSW - Goran Reljic. Były mistrz KSW kategorii półciężkiej zmierzy się z Vadimem Nemkovem.

 

Fedor Emelianenko ma wystąpić w walce wieczoru gali Rizin FF 2, która odbędzie się 31 grudnia. Nadal nie zostało jednak ogłoszone nazwisko rywala Rosjanina. Właściciel organizacji prosi o cierpliwość i zapewnia, że wciąż trwają poszukiwania przeciwnika. W mediach pojawiały się informacje na temat Jaideepa Singhu oraz Tsuyoshi Kosace, a we wtorek portal fightsports.tv zasugerował, że możliwy jest również pojedynek rewanżowy z Brazylijczykiem Antonio Silvą.

 

Podsumowanie gali KSW 33 w załączonym materiale wideo.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze