Ugonoh wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

Sporty walki

Izu Ugonoh w przyszłym roku wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Jak wynika z jego słów, klamka zapadła. - Podjęliśmy decyzję, że najpierw będzie "Taniec z Gwiazdami", natomiast w drugiej połowie 2016 roku wrócę do ringu – tłumaczył 29-latek.

Chociaż Ugonoh jest na fali wznoszącej i mógłby liczyć na ciekawe propozycje kolejnych walk, to postanowił spróbować swoich sił na tanecznym parkiecie.

 

Obejrzyj walkę Ugonoh - Sandez (WIDEO)

 

- Można do tego podejść na kilka różnych sposobów. Z jednej strony to moment na walki z poważniejszymi zawodnikami, czego ja bym sobie najbardziej życzył. Jednak ludzie z mojego obozu uznali to za właściwy ruch, a drugą połowę 2016 chcemy zaatakować od strony bokserskiej. Ufam im. Jak na razie dotrzymali wszystkich obietnic - przyznał 29-latek, który obiecał przy okazji, że będzie walczył 5 lisotpada na Polsat Boxing Night.

 

Na razie nie wiadomo, która tancerka będzie partnerką Ugonoha. Sam zainteresowany przyznał, że rozmowy na temat udziału w tym programie zostawił swoim najbliższym doradcom. On skupiał się na jak najlepszym przygotowaniu do walki z Vicente Sandezem.

 

W przeszłości w "Tańcu z Gwiazdami" występowało już wielu sportowców. Między innymi Piotr Gruszka czy Łukasz Kadziewicz, który w ostatniej edycji tego programu zajął drugie miejsce.

 

Rozmowa na temat występu Ugonoha w "Tańcu z Gwiazdami" w załączonym materiale wideo.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze