"Bój o EURO 2016" - premiera wyjątkowego albumu o reprezentacji Polski

Piłka nożna
"Bój o EURO 2016" - premiera wyjątkowego albumu o reprezentacji Polski
fot. Polsat Sport

Dzisiaj do sprzedaży trafił album "Bój o EURO 2016", czyli wyjątkowe podsumowanie drogi reprezentacji Polski do mistrzostw Europy we Francji autorstwa dziennikarza Polsatu Sport - Romana Kołtonia. Jak narodziła się najbardziej bramkostrzelna drużyna eliminacji? Odpowiedzi na to i wiele innych pytań znajdziecie właśnie w tym projekcie.

"Bój o EURO 2016" jest fantastycznym albumem zawierającym mnóstwo efektowych zdjęć, ale nie oznacza to, że brakuje tam analizy, tekstów i wywiadów. W jednym miejscu możemy znależć kilkanaście miesięcy pracy reprezentacji, która w wielkim stylu wywalczyła awans na mistrzostwa Europy. Przypomnimy sobie, dlaczego prezes PZPN Zbigniew Boniek postawił na Adama Nawałkę, jak wyglądał historyczny mecz z Niemcami, kto jest największym wygranym eliminacji oraz dlaczego nasz selekcjoner... nie jest skromny.

Jacek Gmoch miał sen! Poznaliśmy grupowych rywali Polaków?!

- Album powstał z ducha naszej ekipy, ogromnej pasji i... bezsenności. Przyznam się, że przed meczem z Irlandią nie mogłem zasnąć. Starałem się uchwycić te eliminacje, choć wiadomo, że gdybyśmy znaleźli się w barażach, to ten projekt by nie wypalił. Natomiast mecz z Irlandią spowodował, że chwyciłem za telefon. Zaczął się wyścig z czasem. Namówiłem Łukasza Grochalę, który był na każdym treningu meczu. Dołożyłem też kilka swoich zdjęć, uwieczniłem też i Wojtka Kowalczyka, i Mateusza Borka. Chciałem zdążyć na Mikołajki, ale myślę, że jest to też dobry prezent na Święta - skomentował autor, Roman Kołtoń.

Polacy znowu pokochali reprezentację Polski i wiążą z nią spore nadzieje. "Bój o EURO 2016" jest więc idealnym sposobem, by odpowiednio nastroić się przed finałowym turniejem, na którym biało-czerwoni mogą odegrać ważną rolę. - Nie powiedzieliśmy ostatniego słowa - zapowiada Adam Nawałka. Selekcjonerze, trzymamy za słowo.

Album trafił już do sprzedaży. Będzie go również można otrzymać podczas nadchodzących odcinków Cafe Futbol.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze