Wielka wpadka organizatorów! Zamiast hymnu Norwegii..."Gangnam Style"! (WIDEO)

Piłka ręczna
Wielka wpadka organizatorów! Zamiast hymnu Norwegii..."Gangnam Style"! (WIDEO)
fot. dailymotion

Organizatorzy mistrzostw świata w piłce ręcznej w Danii po raz kolejny nie błysnęli! Tuż przed rozpoczęciem meczu Norwegia - Portoryko zamiast hymnu tych pierwszych, z głośników można było usłyszeć... "Gangnam Style".

Reprezentantki Norwegii mogły czuć wielkie zakłopotanie, lecz wykazały się dużym dystansem do nietypowej wpadki. Było to też widać na boisku, gdyż nie pozostawiły żadnych złudzeń rywalkom, pewnie wygrywając 39:13. Norweżki to aktualne mistrzynie Europy, mają także na koncie dwa triumfy w mistrzostwach świata.

Karolina Kudłacz-Gloc bryluje w statystykach

To nie pierwsza wpadka duńskich organizatorów na tych mistrzostwach świata. Wiele reprezentacji narzeka na warunki, które panują w hotelach. Już pierwszego dnia u organizatorów musiał interweniować szef ekipy Zygfryd Kuchta i niemal wymusił na nich dodatkowy pokój, w którym mogłyby się szczypiornistki przygotowywać do kolejnych spotkań

- Dziewczyny, które są pierwszy raz na takiej imprezie, mówią, że wydawało im się, że skoro jadą na mistrzostwa świata, to będą mieszkać w najlepszych hotelach, a przyjeżdżamy do ośrodka, który przypomina Jastarnię w 1985 roku. W pokoju nawet nie ma miejsca, żeby wypakować torby.powiedziała obrotowa reprezentacji Patrycja Kulwińska.

 

Gangnam Style to singel południowokoreańskiego artysty Psy z gatunku k-pop, czyli koreańskiego popu. Zdobył popularność dzięki chwytliwemu bitowi, humorystycznemu teledyskowi i charakterystycznemu tańcowi piosenkarza w teledysku. Jak mówi sam wykonawca, taniec ten przypomina jazdę na niewidzialnym koniu.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze