Gala w Ełku: Transmisja w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News

Sporty walki

W sobotę czeka nas gala w Ełku. W walce wieczoru zobaczymy Michała Syrowatkę i Rafała Jackiewicza. W ringu pojawią się także między innymi Dariusz Sęk i Maciej Miszkiń. Transmisja gali w Ełku w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News.

Dla Syrowatki będzie to wyjątkowa walka. 27-latek urodził się w Ełku, dlatego można mieć pewność, że zrobi wszystko, żeby wypaść jak najlepiej przed własną publicznością. Jackiewicz także ma miłe wspomnienia z Ełku, bo właśnie tutaj sześć lat temu stoczył prawdopodobnie swoją najlepszą walkę w karierze, kiedy pokonał Delvina Rodrigueza.

 

Gala w Ełku: Syrowatka lżejszy od Jackiewicza

 

W pozostałych walkach Polacy będą walczyć z zawodnikami zagranicznymi. Sęk i Miszkiń nie powinni mieć większych problemów z odniesieniem kolejnych zwycięstw. Dla jednego i drugiego będzie to czwarta walka w 2015 roku. Wcześniejsze trzy wygrali. Ciekawie zapowiada się debiut Piotra Podłuckiego. 27-latek będzie walczył z Ovsiannikovsem, który w styczniu przegrał z Miszkiniem.

 

Karta walk gali w Ełku:

 

Michał Syrowatka (13-0, 4 KO) - Rafał Jackiewicz (46-14-2, 21 KO)

 

Dariusz Sęk (24-2-1, 8 KO) - Marko Benzon (10-10, 5 KO)

 

Maciej Miszkiń (18-3, 5 KO) - Matiouze Royer (13-21-5, 3 KO)

 

Piotr Podłucki (debiut) - Dmitrijs Ovsiannikovs (2-10, 0 KO)

 

Transmisja gali w Ełku w sobotę od godziny 20:30 na Polsat Sport Extra, od godziny 22:00 na Polsat Sport i od godziny 23:00 na Polsat Sport News.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze