Jędrzejczyk i Brodnicka gośćmi Punchera!

Sporty walki
Jędrzejczyk i Brodnicka gośćmi Punchera!
fot. Polsat Sport

W poniedziałkowym magazynie Puncher rządziły będą panie. W studiu gośćmi Mateusza Borka będą m.in. mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk oraz Ewa Brodnicka, która w najbliższą sobotę powalczy o mistrzostwo Europy.

15 listopada Jędrzejczyk przystąpiła do już drugiej obrony mistrzowskiego pasa UFC w kategorii słomkowej. W Melbourne jej rywalką była Valerie Letourneau. Choć walka trwała na pełnym dystansie, to Kanadyjka nawet przez chwilę nie była w stanie zagrozić jak zwykle świetnie dysponowanej Polce.

 

Kliknij i polub Punchera na Facebooku!

 

Co do świetnej dyspozycji, to jednym z tych, którzy dbają o doskonałą formę Jędrzejczyk jest Jakub Mauricz, czyli człowiek pomagający w przygotowaniu dietetyczno-suplementacyjnym. To właśnie Mauricz zasiądzie obok Jędrzejczyk w studiu magazynu Puncher. Nie zabraknie też naszego komentatora Łukasza Jurkowskiego.

 

W części poświęconej boksowi pojawi się Brodnicka, która niedawno wróciła ze Stanów Zjednoczonych, gdzie przygotowywała się do najważniejszej walki w karierze. Już w sobotę Polka wyjdzie do walki z Elfi Philips, a stawką będzie pas mistrzyni Europy wagi lekkiej.

 

Poza Brodnicką w Puncherze zagości jej promotor oraz organizator całej imprezy w Łomiankach – Mariusz Grabowski, a także nasz stały ekspert Janusz Pindera.

 

Prowadzący: Mateusz Borek

 

Goście: Joanna Jędrzejczyk, Jakub Mauricz, Łukasz Jurkowski, Ewa Brodnicka, Mariusz Grabowski, Janusz Pindera

 

Premiera magazynu Puncher w poniedziałek o godzinie 20:00 w Polsacie Sport News. Puncher Extra Time do obejrzenia tylko na polsatsport.pl po zakończeniu programu głównego.

Karolina Owczarz, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze