Kadziu Project: Thug Life chłopaka z Pucka, poker i... wywrotka Kadzia! Zabawne kulisy przygotowań Czarnych Radom

Siatkówka

Takiej atmosfery może pozazdrościć im każdy zespół PlusLigi. Cerrad Czarni Radom to rewelacja obecnego sezonu, a na co dzień po prostu świetnie się bawią. Największym wodzirejem jest Daniel Pliński, który jest dobrym duchem zespołu. "Czy na końcu autokaru siedzą najstarsi? Ja tam siedziałem nawet, jak byłem najmłodszy!". Ze śmiechu wywracał się nawet sam prowadzący - i to dosłownie!

Jak przebiegają przygotowania Cerrad Czarnych Radom do meczu? Wszystkiemu towarzyszą żarty! Komikiem numer jeden jest najbardziej doświadczony gracz zespołu, wieloletni reprezentant Polski, Daniel Pliński. "Daniel, który to twój sezon w PlusLidze? - Dziewiętnasty. Zdaje się, że Szalupa ma tyle lat." - "Mam dwadzieścia!" - dopowiedział Artur Szalpuk.

Renifer Wrona i bałwan Mika, a Wlazły rozdaje prezenty! Jak święta spędzają siatkarze?

Jak bardzo Łukasz Kadziewicz boi się Raula Lozano? Na tyle, że na jego widok... przewraca się o torbę ze sprzętem! Argentyński trener mimo, że jest zdecydowanie najniższym członkiem ekipy z Radomia, ma wielką charyzmę i wielokrotnie to udowodnił. Swoim podopiecznym z Iranu obiecał przywieźć... ropę.

Czarni swój mecz rozgrywali w Gdańsku, Kadziu postanowił więc wybrać się z zespołem na spacer po plaży. Do wody jako pierwszy wskoczył Lukas Kampa. "Prawdopodobnie idzie umyć nogi dlatego, że w Radomiu musi płacić rachunki! Tu jest darmowa woda!". "Podobno Daniel, jako chłopak z Pucka chce wszystkim - szczególnie obcokrajowcom - pokazać polski Bałtyk." - prowokował Plińskiego Kadziewicz. "Po pierwsze nie z Pucka, tylko z Zatoki Puckiej, a to różnica. Nasz Serb (Neven Majstorović) na pewno nie widział morza, więc zaraz będzie miał okazję!".

PlusLiga: Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta

Gdy nadeszły godziny wieczorne, zespół autokarem zmierzał na spotkanie z Lotosem Trefl. "Co robicie w drodze powrotnej?" - kolejne pytanie do Daniela Plińskiego. "Śpimy, gramy w karty. W pokera, prawda Helmut? (Lukas Kampa) On zawsze gra w tak zwanego Dawida Murka. Jak troszkę zarobi grosza to od razu się muruje!".

Za muzykę odpowiada Cycu, czyli Bartek Bołądź. "Fajny chłopak, ale wstydziocha. U nas najczęściej puszczany jest Akcencik, prawda? Przez Twe Oczy Zielone i te sprawy. Cała płytka Akcentu!". Kto jest największym twardzielem w zespole? Oczywiście Pliński, który samotnie zajął tylne siedzenia. "Plina, czemu najstarsi zawodnicy zawsze siędzą z tyłu?" - "Jak byłem najmłodszy, też siedziałem!".


Całość zabawnych kulisów przygotowań Cerrad Czarnych Radom zobacz w załączonym materiale wideo!

Łukasz Kadziewicz, ch, mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze