Ninjas in Pyjamas w komplecie!

Inne
Ninjas in Pyjamas w komplecie!
@NiP

Jedna z najpopularniejszych organizacji e-sportowych na świecie – Ninjas in Pyjamas – ujawniła ostatniego zawodnika w składzie swojej drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Obyło się bez zaskoczenia – oficjalnie potwierdzono, że w roku 2016 w dalszym ciągu barwy NiP reprezentować będzie Christopher "GeT_RiGhT" Alesund.

Zaskoczenia nie było i Christopher "GeT_RiGhT" Alesund „dołącza” do zespołu Ninjas in Pyjamas na rok 2016. Wokół popularnego Szweda gromadziła się ostatnio masa plotek dotyczących jego rzekomego przeniesienia do Cloud9, które ostatecznie GeT_RiGhT postanowił jakiś czas temu zdementować. Po ujawnieniu większości składu przez Ninjas in Pyjamas, tylko kwestią czasu było zatem potwierdzenie obecności Christophera w zespole na nowy sezon rozgrywek Counter-Strike: Global Offensive.

 

Sam GeT_RiGhT od dawna potwierdza swoje przywiązanie do barw NiP i zespołu, z którym osiągał liczne sukcesy na arenie międzynarodowej. Po odejściu allu i zakontraktowaniu pytha, NiP ma nadzieję na powrót do ścisłej czołówki sceny CS:GO i nawiązanie walki o największe trofea w nowym sezonie.

 

Pełny skład NiP:

  • Adam "friberg" Friberg
  • Richard "Xizt" Landström 
  • Patrik "f0rest" Lindberg 
  • Christopher "GeT_RiGhT" Alesund 
  • Jacob "pyth" Mourujärvi
Marcin Kilar

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze